PSG. Kłótnia Neymara z Julianem Draxlerem. "Kim ty jesteś, żeby do …

Gwiazdy wspominają Zbigniewa Wodeckiego. Wzruszający odcinek ...

Nie dzieje się zbyt dobrze w PSG w ostatnich tygodniach. „Le Parisien” opisał sytuację po ligowym meczu z Montpellier, kiedy doszło do ostrej sprzeczki pomiędzy Neymarem a Julianem Draxlerem.

Paryżanie kończą sezon wprawdzie z tytułem mistrzowskim, ale w Lidze Mistrzów odpadli już w 1/8 finału pomimo zwycięstwa z Manchesterem United na Old Trafford 2:0. W dodatku PSG nie zdobyło Pucharu Francji, przegrywają po rzutach karnych 5:6 z Rennes, a prowadzili po pierwszej połowie 2:0 (2:2 w regulaminowym czasie gry).

W ostatnich tygodniach paryżanie odnotowali serię niezbyt korzystnych rezultatów. Nie najlepiej dzieje się również w szatni klubu ze stolicy Francji. Jedną z kłótni opisał „Le Parisien”.

Po ligowym meczu z Montpellier (2:3) doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Neymarem a Draxlerem. Niemiec miał zwrócić uwagę Brazylijczykowi, że ten gra zbyt indywidualnie. Gwiazdor PSG nie przyjął słów krytyki zbyt dobrze.

Kim ty jesteś, żeby tak do mnie mówić? Sam tylko podajesz do tyłu – miał odpowiedzieć. Obaj zawodnicy skoczyli sobie po chwili do gardeł, a rozdzielać ich musieli trener Thomas Tuchel oraz dyrektor sportowy klubu, Antero Henrique.


Czytaj więcej…

PSG. Kłótnia Neymara z Julianem Draxlerem. "Kim ty jesteś, żeby do …

Nie dzieje się zbyt dobrze w PSG w ostatnich tygodniach. "Le Parisien" opisał sytuację po ligowym meczu z Montpellier, kiedy doszło do ostrej sprzeczki pomiędzy Neymarem a Julianem Draxlerem. Paryżanie kończą sezon wprawdzie z tytułem mistrzowskim, …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *