Psalm 33 – co miłuje Pan? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Wielkie opóźnienie w remoncie odcinka trasy PKP Kraków ...

W poprzednim odcinku programu uczestnik został poproszony o dokończenie powiedzenia: „Każdy orze…”. Pan Tomasz wskazał poprawnie, że jest to odpowiedź: „jak może”. W następnym pytaniu, za tysiąc złotych, musiał zmierzyć się z treścią Psalmu 33.

A: nowoczesną
B: solidarną Polskę
C: wolnych i solidarnych
D: prawo i sprawiedliwość

Uczestnik sądził, że pytanie dotyczy polityki, ponieważ wszystkie odpowiedzi to zarazem nazwy partii politycznych. Ponieważ nie znał poprawnej odpowiedzi, o pomoc poprosił publiczność. Większość pytanych (60 proc.) wskazała na odpowiedź D „prawo i sprawiedliwość”.

Pan Tomasz postanowił posłuchać głosu większości i zaznaczył tę opcję. Był to poprawny wybór.Czytaj więcej…

Psalm 33 – co miłuje Pan? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Co miłuje Pan w Psalmie 33? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest poprawna i czy znał ja uczestnik? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) nowoczesną, B) solidarną Polskę, C) wolnych i solidarnych, D) prawo …

Źródło: Radio Eska

Co miłuje Pan w Psalmie 33? Pytanie za tysiąc złotych

W poprzednim odcinku programu uczestnik został poproszony o dokończenie powiedzenia: "Każdy orze…". Pan Tomasz wskazał poprawnie, że jest to odpowiedź: "jak może". W następnym pytaniu, za tysiąc złotych, musiał zmierzyć się z treścią Psalmu 33.

Źródło: TVN24

"Co miłuje Pan w Psalmie 33?". Sprawdź, jaka była poprawna …

Mężczyzna im zaufał, co okazało się być słuszną decyzją. Prawidłową odpowiedzią było D. Fragment pochodzi z Psalmu 33 – Hymnu ku czci Opatrzności Bożej. "Słowo Pana jest prawe, a każde Jego dzieło godne zaufania. On miłuje prawo i sprawiedliwość,

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *