PS5 oficjalnie! Specyfikacja techniczna, gry w 8K, ray tracing …

PS5 oficjalnie! Specyfikacja techniczna, gry w 8K, ray tracing ...
Czekacie na kontynuację przygód Aloy? - Horizon Zero Dawn 2 może wyjść w 2021 roku na PS5 - wiadomość - 2019-04-16

Czekacie na kontynuację przygód Aloy?

Zaledwie kilka dni temu w sieci pojawiły się pogłoski o pracach nad kontynuacją Horizon Zero Dawn. Wszystko za sprawą wywiadu, którego podczas Star Wars Celebration udzieliła jedna z aktorek głosowych znanych z dodatku The Frozen Wilds. Informację niejako potwierdził Jason Schreier z serwisu Kotaku. Kiedy wydawało się, że temat ucichł i wystarczy tylko wyczekiwać oficjalnego komunikatu od twórców, serwis Wccftech dokopał się do kolejnych niepotwierdzonych informacji związanych z sequelem, a także premierą PlayStation 5.

Przecieki pochodzą od użytkownika, który podaje się za niezależnego dewelopera z Unii Europejskiej, pracującego przez 8 miesięcy nad rzekomym tytułem startowym PS5 (z premierą zaplanowaną na 2020 rok). Plotka wskazuje, że Horizon Zero Dawn 2 ukaże się na nowej konsoli Sony w 2021 roku. Co więcej, to nie jedyny tytuł, który pojawia się we wspomnianym wpisie. Na PlayStation 5 miałyby trafić również: Gran Turismo 7 (VR), The Last of Us 2 Remaster, Ghost of Tsushima Remaster, a także Battlefield: Bad Company 3 oraz czasowo ekskluzywne GTA VI.

Warto jednak podkreślić, że wpis pochodzi z grudnia 2018 roku, dlatego do doniesień należy podejść z odpowiednią rezerwą. Nie zmienia to jednak faktu, że większość podanych tam informacji może się sprawdzić. Z przecieku dowiadujemy się, że Sony zaprezentuje światu nową konsolę w okolicach targów E3 2019 (jednak nie na samej imprezie, a w podobnym terminie), na których zabraknie japońskiego giganta. PlayStation 5 miałoby zadebiutować na rynku w marcu lub listopadzie 2020 roku i oferować wsteczną kompatybilność. Producenci mają rzekomo skupić się bardziej na tytułach VR-owych oraz technologii 4K. Konsola miałaby kosztować 499 dolarów.

Naturalnie, nie można do końca wierzyć we wszystkie doniesienia dotyczące nowych gier oraz konsoli od Sony. Jednak sami chyba przyznacie, że przynajmniej połowa z nich brzmi prawdopodobnie. Cały przeciek możecie przeczytać tutaj. Kto wie, może właśnie poznaliśmy sporo szczegółów na temat tego, jak będzie wyglądał 2020 rok w branży gier?

  1. Oficjalna strona internetowa gry Horizon: Zero Dawn
  2. Aktorka głosowa wyjawiła, że powstaje Horizon Zero Dawn 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.


Czytaj więcej…

Są pierwsze oficjalne szczegóły PlayStation 5. GPU z ray tracing, 8K …

Na ten moment prototypowa konsola PlayStation 5 wygląda jak wielkie metalowe pudło. Jej główny architekt – Mark Cerny – pokazał za zamkniętymi drzwiami możliwości, jakie PS5 będzie oferowało w 2020 r. Parametry urządzenia absolutnie zachwycają.

Źródło: Spider’s Web

Sony: PS5 z grafiką 8K, Ray Tracing i dyskiem SSD

Sony oficjalnie potwierdziło PS5! Magazyn WIRED przeprowadził z Markiem Cernym rozmowę. Architekt nowej konsoli wyjawił najważniejsze szczegóły. Między innymi wsparcie 8K, Ray Tracingu i dysku SSD. PS5 jest rezultatem 4 lat prac inżynierów Sony.

Źródło: HDTV Polska (komunikaty prasowe)

PlayStation 5 zapowiedziane! Sony oficjalnie mówi o nowej generacji

Na PS5 nie zabraknie hitów z PlayStation 4, ponieważ konsola otrzyma pełne wsparcie Wstecznej Kompatybilności,a le nie możemy zapomnieć, że już teraz pojawiają się plotki, według których możemy przygotować się na kilka ciekawych tytułów:.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

Horizon Zero Dawn 2 może wyjść w 2021 roku na PS5

Przecieki pochodzą od użytkownika, który podaje się za niezależnego dewelopera z Unii Europejskiej, pracującego przez 8 miesięcy nad rzekomym tytułem startowym PS5 (z premierą zaplanowaną na 2020 rok). Plotka wskazuje, że Horizon Zero Dawn 2 …

Źródło: gry-online.pl

PS5 oficjalnie! Specyfikacja techniczna, gry w 8K, ray tracing …

Sony po raz pierwszy mówi otwarcie o konsoli następnej generacji. Premiera PS5 jeszcze nie w tym roku, lecz deweloperzy pracują w pocie czoła nad pierwszymi grami. Poznaliśmy specyfikację techniczną i wiemy, że sprzęt będzie kompatybilny z obecnym …

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

Pierwsze oficjalne informacje o PS5!

Bardzo ważna jest również obietnica wstecznej kompatybilność. Jest jeden z elementów, którego brak szczególnie dotknął posiadaczy PS4. Tymczasem PS5 ma obsługiwać nie tylko gry z PS4, ale i stary zestaw PlayStation VR. Co do tej technologii, jest ona …

Źródło: ostatniatawerna.pl

PlayStation 5 zapowiedziane! Sony zdradza szczegóły na temat …

Na pokładzie PlayStation 5 pojawi się również nośnik SSD reprezentujący wysoką półkę technologiczną. W efekcie – jak podał Cerny – przeciętne czasy ładowania gry Spider-Man mogłyby skrócić się z 15 sekund (na PS4) do niespełna sekundy (na PS5).

Źródło: benchmark.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *