PS Plus: czerwiec 2019 – pełna oferta

Media w USA: Populistyczna fala nasiliła podziały w UE

W końcu możemy przekazać Wam oczekiwane wieści – tak prezentuje się oferta PS Plus czerwiec 2019. Czekamy na komentarze, czy jesteście zadowoleni z takich gier na PS4.

Koniec czekania, czas na konkrety. Sony ujawniło dosłownie chwilkę temu gry na PS4, które trafią do oferty PS Plus czerwiec 2019. Tym razem dostaniemy Sonic Mania oraz Borderlands: The Handsome Collection, zatem jest naprawdę nieźle.

  • Sonic Mania
  • Borderlands: The Handsome Collection

Pierwsza z gier, którą otrzymamy w PS+ na czerwiec, to Sonic Mania nawiązująca do starych dobrych czasów, w których królowała 16-bitowa konsola SEGA Mega Drive. Otrzymujemy zatem wzorowaną na tamte lata dwuwymiarową grafikę, zmodyfikowane plansze z pierwszego Sonic the Hedgehog oraz zwiedzimy całkowicie nowe światy, które nasz bohater przebiegnie na pełnej prędkości.

Drugi tytuł z czerwcowej listy gier w Plusie – Borderlands: The Handsome Collection – jest natomiast to reedycją dwóch strzelanek – Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony.

Pamiętajcie, że oferta PlayStation Plus czerwiec 2019 zacznie obowiązywać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli gry pobierzemy już 4 czerwca.

Zanim czerwcowa oferta PS+ zacznie obowiązywać, możemy pobierać gry z maja. Do 4 czerwca mamy zatem czas na pobranie:

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch


Czytaj więcej…

PS Plus: czerwiec 2019 – pełna oferta

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które od 3 czerwca 2019 roku bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus. Na PS4 pojawi się Sonic Mania – platformówka nawiązująca do …

Źródło: eurogamer.pl

PS Plus czerwiec 2019. Oficjalna oferta – gry na PS4

… 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony. Pamiętajcie, że oferta PlayStation Plus czerwiec 2019 zacznie obowiązywać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli gry pobierzemy już 4 czerwca.

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

PlayStation Plusczerwiec 2019. Sonic i Borderlands!

W czerwcowej ofercie PlayStation Plus pojawią się dwie wysoko oceniane gry na PlayStation 4. Zagramy w Sonika, a także sprawdzimy zremasterowaną drugą odsłonę Borderlands z wszystkimi dodatkami.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

PlayStation Plus w czerwcu. Gry na PlayStation 4

Czerwiec będzie bardzo zróżnicowany. Do oferty PlayStation Plus zawita Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania. Pierwsza z nich to reedycja znanej i popularnej serii. Znajdziecie w niej Borderlands: The Pre-Sequel i Borderlands 2 wraz z …

Źródło: Antyweb

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *