PS Plus czerwiec 2019. Oficjalna oferta – gry na PS4

Strzelanina w szkole w Brześciu była zapowiedziana? W sieci ktoś ...

W przyszłym miesiącu abonenci usługi PlayStation Plus będą mogli czuć się dopieszczeni przez Sony. Bez dodatkowych opłat otrzymają pełen dostęp do gry Sonic Mania i pakietu Borderlands: The Handsome Collection.

Sony wyraźnie umie negocjować z wydawcami gier wideo. Czerwiec 2019 roku będzie bardzo udany dla abonentów PlayStation Plus, dostaną oni dwie gry, które zdecydowanie można zaliczyć do atrakcyjnych. Kultowy Sonic i pakiet ostatnich gier z popularnego cyklu Bordelands, wraz ze wszystkimi DLC – trudno takim tytułom odmówić. A jeżeli ktoś nie grał w żaden z oferowanych tytułów, zdecydowanie warto nadrobić zaległości.

Ta gra to w zasadzie hołd dla mającej już ponad 25 lat kultowej platformówki. Sonic Mania jest wierna oryginałowi, zapewniając graczom dokładnie tę samą, dwuwymiarową i niesłychanie dynamiczną zabawę, co przed laty. To oznacza, że po raz kolejny wcielimy się w naładowanych energią Sonica, Tails i Knuckles, by zmierzyć się ze złowrogim Dr Eggmanem.

W grze znajdziemy ponad 12 poziomów, zarówno zupełnie nowych, jak i inspirowanych tymi z klasycznej gry. Sonic Mania umożliwia zabawę na dwóch graczy – w trybie współzawodnictwa i kooperacji – i jest przyjazny graczom w dowolnym wieku.

Druga z udostępnianych przez Sony pozycji to w zasadzie pakiet gier, na który składają się Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel oraz wszystkie wydane do obu tytułów dodatki DLC. Co więcej, obie gry potrafią importować zapisane stany gry z ich wersji na PlayStation 3, co jest miłą wiadomością dla tych, którzy kiedyś zagrywali się w oba tytuły i którzy chcieliby sobie je przypomnieć w odświeżonych wersjach.

Ten niezwykle lubiany postapokaliptyczny shooter z licznymi elementami RPG i utrzymany w charakterystycznej, komiksowej estetyce został odświeżony na potrzeby konsol nowej generacji, zawiera nawet tekstury UHD dla PlayStation 4 Pro.

Obie gry będą dostępne od 3 czerwca.


Czytaj więcej…

PS Plus: czerwiec 2019 – pełna oferta

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które od 3 czerwca 2019 roku bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus. Na PS4 pojawi się Sonic Mania – platformówka nawiązująca do …

Źródło: eurogamer.pl

Grube gry w PlayStation Plus w czerwcu. Sonic Mania i Borderlands …

Czerwiec 2019 roku będzie bardzo udany dla abonentów PlayStation Plus, dostaną oni dwie gry, które zdecydowanie można zaliczyć do atrakcyjnych. Kultowy Sonic i pakiet ostatnich gier z popularnego cyklu Bordelands, wraz ze wszystkimi DLC – trudno …

Źródło: Spider’s Web

PlayStation Plusczerwiec 2019. Sonic i Borderlands!

W czerwcowej ofercie PlayStation Plus pojawią się dwie wysoko oceniane gry na PlayStation 4. Zagramy w Sonika, a także sprawdzimy zremasterowaną drugą odsłonę Borderlands z wszystkimi dodatkami.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

PS Plus czerwiec 2019. Oficjalna oferta – gry na PS4

… 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony. Pamiętajcie, że oferta PlayStation Plus czerwiec 2019 zacznie obowiązywać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli gry pobierzemy już 4 czerwca.

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

PlayStation Plus – oferta na czerwiec 2019

Całkiem dobry pakiet. Po niezłym zestawie gier na maj, Sony przygotowało kolejną przyzwoitą paczkę, którą subskrybenci PlayStation Plus otrzymają w czerwcu tego roku. Jak zwykle znajdziemy na niej dwie pozycje, choć w rzeczywistości otrzymujemy trzy …

Źródło: PCLab.pl

PlayStation Plus w czerwcu. Gry na PlayStation 4

Czerwiec będzie bardzo zróżnicowany. Do oferty PlayStation Plus zawita Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania. Pierwsza z nich to reedycja znanej i popularnej serii. Znajdziecie w niej Borderlands: The Pre-Sequel i Borderlands 2 wraz z …

Źródło: Antyweb

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *