Przed Polakami ciężki bój z Francją. Gdzie można obejrzeć mecz …

Trzy szybkie sety Biało-Czerwonych. Francuzi nie drgnęli

Tylko zwycięstwo z piekielnie mocną Francją da polskim siatkarzom szansę na awans do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich poprzez interkontynentalny turniej kwalifikacyjny, który odbywa się w naszym kraju. … Kończy ten mecz kapitan polskiej kadry!

Źródło: TVN24

Przed Polakami ciężki bój z Francją. Gdzie można obejrzeć mecz …

Mecz Polski z Francją w kwalifikacjach do igrzysk rozpocznie się w sobotę 10 sierpnia o godz. 15. Transmisja ze spotkania biało-czerwonych będzie dostępna na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Relację można śledzić również w serwisach …

Źródło: Wprost.pl

Tokio 2020. Kwalifikacje do igrzysk. PolskaFrancja. Rozczarowany …

Musimy pracować dalej i podnosić nasz poziom, a raczej dążyć do poziomu reprezentacji Polski. … To przez presję, którą wywierała na nas zagrywką reprezentacja Polski. … Mecz Francja – Tunezja zaplanowano na godzinę 12:00 w niedzielę 11 sierpnia.

Źródło: WP SportoweFakty

PolskaFrancja, czyli Zidane, Nadal i Federer w Gdańsku

Czekaliśmy na ten turniej bardzo długo i teraz zostało nam to, co najlepsze – granie. Na takie mecze czeka się całe życie. Szykujemy się na wielką bitwę, będziemy walczyć z najlepszymi zespołami. Musimy wznieść się na wyżyny naszych możliwości.

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

Świetny mecz Polaków, pewne zwycięstwo z Francją 3:0. Igrzyska …

Zatrzymać Earvina N'Gapetha – to było główne zadanie polskich siatkarzy w sobotę, 10 sierpnia, w drugim meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. … Niech lepszy wygra – mówił po tym spotkaniu Michał Kubiak, kapitan polskiej drużyny.

Źródło: gdansk.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *