Promocja Rossmanna na kolorówkę! Data rozpoczęcia i zasady

Promocja Rossmanna na kolorówkę! Data rozpoczęcia i zasady

Rossmann

Autor: Arkadiusz Ziolek/ East News
Rossmann

Rossmann od kilku sezonów przyzwyczaił, że w kwietniu rusza długo wyczekiwana promocja na kosmetyki do makijażu. Wiele osób czeka specjalnie na tą akcję, aby uzupełnić braki w swoich kosmetyczkach. Wszystko wskazuje, że w tym roku oczekiwana promocja ruszy 19 kwietnia i będzie obowiązywać do końca miesiąca, albo do wyczerpania zapasów.

Rossmann promocje – kwiecień 2019

Już od kilku sezonów dwa razy w roku, na wiosnę i jesienią, ogłasza akcję promocyjną -55 proc. na kosmetyki do makijażu. Akcja cieszy się ogromną popularnością, wiele osób czeka specjalnie aby uzupełnić braki w kosmetyczce, albo upolować nowości z makijażowych szaf. Od wielu tygodni w internecie krążą informację o możliwych datach rozpoczęcia wyczekiwanej promocji. W swojej najnowszej gazetce reklamowej sieć drogerii poinformowała, że akcja wystartuje z dniem 19 kwietnia i będzie obowiązywać do 30 kwietnia, albo do wyczerpania zapasów.

Według informacji opublikowanych przez Rossmann, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, wybrane kosmetyki będą objęte rabatem 55 proc., w przypadku zakupu minimum 3 różnych produktów i będą mogli z niej skorzystać jedynie członkowie Klubu Rossmann. Promocja na kosmetyki do makijażu obejmie między innymi podkłady, korektory, tusze do rzęs, cienie do powiek czy pudry. Rabat będzie naliczany od ceny regularniej i nie będzie łączył się z innymi obniżkami.

Zobacz również: Ceny poszły w górę. Najbardziej podrożały: żywność i odzież

Jak dołączyć do Klubu Rossmann?

1 ) Pobierz bezpłatną aplikację Rossmann PL

2) Wypełnij formularz i zarejestruj się do aplikacji

3) Wybierz pogram, do którego chcesz należeć – Klub Rossmann, Rossnę albo oba

Co daje uczestnictwo w Klubie Rossmann?

1) dodatkowe rabaty

2) pomoc organizacjom charytatywnym

3) 20% zniżki na wydruk zdjęć

4) dodatkowe rabaty w programie Rossnę!

Rossman

Autor: Rossman
Rossman


Czytaj więcej…

Promocja Rossmanna na kolorówkę! Data rozpoczęcia i zasady

Rossmann od kilku sezonów przyzwyczaił, że w kwietniu rusza długo wyczekiwana promocja na kosmetyki do makijażu. Wiele osób czeka specjalnie na tą akcję, aby uzupełnić braki w swoich kosmetyczkach. Wszystko wskazuje, że w tym roku oczekiwana …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Wielka promocja w Rossmannie. Kosmetyki nawet 55 proc. taniej!

Tym razem jednak promocja będzie etapowa. Najpierw skorzystają z niej klientki VIP. Będą mogły kupić kosmetyki kolorowej taniej już od 16 kwietnia. Dla klientów regularnych promocja zostanie uruchomiona 19 kwietnia i potrwa aż do końca tego miesiąca.

Źródło: Radio ChilliZet

Startuje uwielbiania przez klientów promocja w Rossmannie

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośniczek makijażu. Rossmann przygotował kolejną wyjątkową promocję. Kolorowe kosmetyki będzie można kupić nawet o 55 procent taniej. Promocja ta za każdym razem cieszy się ogromną popularnością.

Źródło: eDziecko

Rossmann: start promocji -55% na kolorówkę za pasem. Zasady …

Rossmann: promocja na kwiecień 2019, czyli -55% na kolorówkę cieszy się duża popularnością wśród klientów drogerii. Co roku w Rossmannie kupić można w promocji -55% na kolorówkę produkty z różnych kategorii po okazyjnych cenach. Promocja -55% …

Źródło: Dziennik Zachodni

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *