Program TV na sobotę – "Truman Show", "Smerfy", "Kac Vegas w …

Program TV na sobotę - "Truman Show", "Smerfy", "Kac Vegas w ...

Program TV na sobotę – 16 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy komediodramat „Truman Show”, film animowany „Smerfy” oraz komedię „Kac Vegas w Bangkoku”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.



Głosuj



Głosuj


Podziel się

Opinie



Truman Burbank, agent ubezpieczeniowy, mieszka wraz z żoną na wyspie Seaheaven. Któregoś dnia dowiaduje się, że od urodzenia jest bohaterem transmitowanego przez całą dobę widowiska telewizyjnego. Rzeczywistość, w której żyje Truman, jest mistyfikacją, wszystkie jego poczynania śledzą ukryte kamery. Urocze Seaheaven jest jedynie częścią ogromnego planu filmowego, a członkowie rodziny Trumana, znajomi, ludzie, których spotyka, to aktorzy. Wstrząśnięty odkryciem Burbank podejmuje próbę ucieczki ze świata na niby.
Truman Show” – 21:25, TVN

„Truman Show” – zwiastun filmu

Opowieść o przygodach smerfów, sympatycznych niebieskich stworków, prześladowanych przez złego czarodzieja Gargamela. Uciekając przed nim, smerfy w magiczny sposób przenoszą się ze spokojnej wioski do hałaśliwego i chaotycznego Nowego Jorku. Grupa niebieskich stworków musi nie tylko przetrwać na ulicach wielkiego miasta, ale też odnaleźć drogę do domu. Na domiar złego odwieczny wróg depcze im cały czas po piętach.
„Smerfy” – 20:05, Polsat

„Smerfy” – zwiastun filmu

Minęły dwa lata od niezapomnianego wieczoru kawalerskiego Douga. Mężczyzna z przyjaciółmi udaje się do Tajlandii, gdzie ma się odbyć wesele Stu. Po doświadczeniach z Las Vegas przyszły pan młody nie chce urządzać wieczoru kawalerskiego. Mimo to kolegom udaje się przekonać go do zorganizowania skromnej imprezy na plaży. Następnego dnia Stu, Phil i Alan budzą się w nieznanym pokoju hotelowym.
Kac Vegas w Bangkoku” – 20:00, TVN

„Kac Vegas w Bangkoku” – zwiastun filmu

Claudia jest młoda, ładna i ambitna. Ma chłopaka, pracuje jako niania w domu bogatego małżeństwa, Julii i Evana Tyrellów. Źródłem kłopotów w jej życiu jest jedynie brat, Carter, który ciągle popada w tarapaty. Gdy okazuje się, że chłopak jest winien dilerowi 12 tys. dolarów, siostra odmawia pomocy. Tymczasem dom Tyrellów staje się celem napadu rabunkowego, podczas którego zamaskowany bandyta śmiertelnie rani ojca Julii. Carter zostaje oskarżony o zabójstwo. Claudia nie wierzy w jego winę. Postanawia na własną rękę dociec prawdy.
„W obronie brata” – 21:45, WP TV

„W obronie brata” – zwiastun filmu

Makler z San Francisco, Will Shaw, wybiera się na wakacje do Hiszpanii. Na miejscu czeka na niego ojciec, Martin, który pracuje dla ambasady USA w Madrycie. Podczas wycieczki łodzią rodzice Willa, brat i jego narzeczona zostają uprowadzeni. Shaw dowiaduje się, że ojciec jest agentem CIA. Porywacze chcą zdobyć teczkę, którą podobno ma partnerka Martina z CIA, Jean Carrack, lecz kobieta zaprzecza. Życie Willa jest w niebezpieczeństwie. Z pomocą Jean mężczyzna musi przeprowadzić śledztwo, odzyskać teczkę i uwolnić bliskich.
„Zimne światło dnia” – 20:30, TVP 1

„Zimne światło dnia” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.


Czytaj więcej…

Program TV na sobotę – "Truman Show", "Smerfy", "Kac Vegas w …

Program TV na sobotę – 16 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy komediodramat "Truman Show", film animowany "Smerfy" oraz komedię "Kac Vegas w Bangkoku". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 1.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *