Program TV na sobotę – "Forrest Gump", "Psy", "Bogowie" [27-04 …

Program TV na sobotę – "Forrest Gump", "Psy", "Bogowie" [27-04 ...

Program TV na sobotę – 27 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy megahit z Tomem Hanksem „Forrest Gump”, kultowy polski film „Psy” oraz dramat obyczajowy „Bogowie”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieHistoria Forresta Gumpa, upośledzonego mężczyzny o wielkim sercu i zdolności do przypadkowego wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA. Wszystko zaczyna się już latach 50. XX wieku, gdy Gump jako dziecko poznaje samego Elvisa. Później jest jeszcze lepiej. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze – miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
„Forrest Gump” – 21:00, TVN 7

„Forrest Gump” – zwiastun filmu

Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
„Psy” – 23:25, TVN

„Psy”– zwiastun filmu

Lata 80. XX w. Zbigniew Religa jest warszawskim kardiochirurgiem, który marzy o przeprowadzeniu w komunistycznej Polsce pionierskiej operacji przeszczepu serca. Niestety, środowisko naukowe patrzy nieprzychylnie na jego aspiracje. Lekarz nie daje za wygraną i przenosi się do Zabrza, gdzie dostaje pełną swobodę działania. W roku 1985 razem z zespołem przeprowadza pierwszą operację przeszczepu serca. Pacjent umiera, ale chirurdzy się nie poddają. Dwa lata później kolejny zabieg kończy się sukcesem. Lekarz rozpoczyna rewolucję w polskiej medycynie.
„Bogowie” – 21:00, TVN

„Bogowie” – zwiastun filmu

JR trafia do więzienia za drobne przestępstwo. Szybko zdaje sobie sprawę, że bez opieki nie ma szans na przetrwanie w zakładzie. Udaje mu się zawrzeć znajomość z recydywistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden, Brendanem Lynchem. W zamian za ochronę chłopak zgadza się pomóc Lynchowi i jego grupie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję JR dostaje propozycję udziału w rabunku złota wartego miliony dolarów. Wszystko się komplikuje, gdy JR poznaje piękną podopieczną europejskiego gangstera.
„Son of a Gun” – 22:25 TVP 2

„Son of a Gun” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.


Czytaj więcej…

Program TV na sobotę – "Forrest Gump", "Psy", "Bogowie" [27-04 …

XX wieku, gdy Gump jako dziecko poznaje samego Elvisa. Później jest jeszcze lepiej. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *