Program TV na poniedziałek – “Po prostu przyjaźń”, “Nie kłam, kochanie”, “Kingsman – tajne służby” [18-03-2019]

Ojciec Antonio Valencii: mój syn z pewnością odejdzie latem z Man ...

Program TV na poniedziałek – 18 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy komedie “Po prostu przyjaźń”, “Nie kłam, kochanie” i “Kingsman – tajne slużby”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieZabawne perypetie kilku osób, których bliskie relacje zostają poddane próbie. Alina i Marian muszą zdecydować, jak podzielić między sobą pieniądze z wygranej. Ivanka marzy o dziecku, ale nie ma stałego partnera. Jej przyjaciel zostaje dawcą nasienia. Filip stawia na włosku swoją karierę dla kolekcjonerki guzików i miłośniczki tatuaży. Podczas wyprawy górskiej jedna grupa przyjaciół odkrywa tajemnicę, która zmieni ich życie. Profesor Szymon Baumer musi zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać własne życiowe zasady.

“Po prostu przyjaźń” – TVN, 22:35

Ania pochodzi z domu dziecka. Mimo trudnej przeszłości, ufa ludziom. Pielęgnuje rośliny w apartamentowcach bogaczy. W jednym z nich poznaje Marcina, który ma doskonałą posadę w banku i pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny Od razu się w nim zakochuje. Jednak on jej nie zauważa. Pewnego dnia traci pracę i najbliższych kolegów, zostaje bez pieniędzy. Jedynym ratunkiem jest dla niego ciocia – pod warunkiem, że przedstawi jej swoją narzeczoną. Planuje intrygę, w którą wciąga Anię.

“Nie kłam, kochanie” – TVN 7, 21:00

Elitarna pozarządowa organizacja Kingsman zrzesza wybitnych tajnych agentów-dżentelmenów. Jej członkowie widzą w sobie współczesnych rycerzy – ludzi, u których doskonałe umiejętności idą w parze z honorem oraz nienagannymi manierami. Do Kingsmanów dołącza nastoletni Eggsy, chłopak z nizin społecznych, który był w areszcie. Po przeszkoleniu razem z grupą rozwiązują zagadkę zniknięcia grupy naukowców, celebrytów i polityków. Ślad prowadzi do nieobliczalnego milionera, który ma wizję wywołania katastrofy ekologicznej. Twierdzi, że na Ziemi żyje za dużo ludzi i nic go nie powstrzyma przed zagładą.

Występują m.in. Colin Firth i Samuel L. Jackson.

“Kingsman – tajne służby” – Polsat, 20:05


Czytaj więcej…

Program TV na poniedziałek – “Po prostu przyjaźń”, “Nie kłam, kochanie”, “Kingsman – tajne służby” [18-03-2019]

Elitarna pozarządowa organizacja Kingsman zrzesza wybitnych tajnych agentów-dżentelmenów. Jej członkowie widzą w sobie współczesnych rycerzy – ludzi, u których doskonałe umiejętności idą w parze z honorem oraz nienagannymi manierami.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *