Program TV na piątek – ”Mad Max: Na drodze gniewu”, ”Sędzia …

Program TV na piątek – ”Mad Max: Na drodze gniewu”, ”Sędzia ...

Program TV na piątek – 26 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy film science fiction ”Mad Max: Na drodze gniewu”, dramat kryminalny ”Sędzia” oraz komedia romantyczna ”Kochaj!”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.GłosujGłosuj


Podziel się

OpiniePrześladowany przez demony przeszłości Max Rockatansky wierzy, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga mściwy tyran Wieczny Joe. Kobiety prowadzi piękna i pełna charyzmy Furiosa. Rozwścieczony władca zrobi wszystko, żeby dopaść buntowników i wymierzyć im karę.

Fani czekali na kolejną część „Mad Maxa” aż 30 lat. Pierwsza część wyszła w 1985 roku.
”Mad Max: Na drodze gniewu” – 20:00, TVN

*”Mad Max: Na drodze gniewu” – zwiastun filmu *

Hank Palmer, błyskotliwy adwokat z Chicago, opuścił przed laty rodzinne miasteczko Carlinville. Myślał, że już nigdy tam nie wróci. Pewnego dnia dostaje wiadomość o śmierci matki i postanawia pojechać na pogrzeb. Na miejscu spotyka ojca, sędziego, z którym jest skłócony. Okazuje się, że Joseph potrzebuje pomocy Hanka.
”Sędzia” – 21:00, TVN 7

”Sędzia” – zwiastun filmu

Sawa wychodzi za Jurka, który zdaje się idealnym kandydatem na męża. Zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości co do przyszłości związku. Sprawę dodatkowo komplikuje pojawiający się na horyzoncie przystojny aktor, Krzysztof.
”Kochaj!” – 22:05, Polsat

”Kochaj!” – zwiastun filmu

Niedoświadczona, próbująca przestrzegać reguł agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Jej przewodnikiem po przestępczym świecie jest tajemniczy konsultant. Jego rola w operacji ma kluczowe znaczenie, a odkrycie prawdziwej tożsamości mężczyzny stanie się dla funkcjonariuszki ogromnym szokiem. Podczas misji idealistyczne zasady kobiety zostają wystawione na próbę.
”Sicario” – 22:30, TVN

”Sicario” – zwiastun filmu

Sprawiający kłopoty wychowawcze młodzi ludzie, wysłani przez zamożnych rodziców do specjalnego ośrodka na odludnej wyspie, mają być poddani resocjalizacji. Wkrótce przejdą prawdziwą szkołę życia. Ośrodek zostaje bowiem opanowany przez grupę przestępców, którzy za uwolnienie obozowiczów żądają od ich rodziców miliardowego okupu. Młodzi zakładnicy szybko uświadamiają sobie, że mają do czynienia z wyjątkowo okrutnymi ludźmi. Aby przeżyć, muszą połączyć siły i stanąć do walki z gotowymi na wszystko napastnikami.
”Miliardowy okup” – 21:35, TVP 1

”Miliardowy okup” – zwiastun filmu

Grupa zbuntowanych marines pod dowództwem generała Hummela przejmuje kontrolę nad więzieniem Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów. Ukradłszy z arsenału broni chemicznej kilka pocisków, instalują je na wyspie i kierują na San Francisco. Chcą wymusić na rządzie USA wypłatę stu milionów dolarów w ramach odszkodowań dla rodzin żołnierzy, którzy polegli podczas tajnych operacji. FBI wysyła na wyspę komandosów i eksperta od broni chemicznej. Ich przewodnikiem jest były brytyjski agent, któremu powiodła się ucieczka z twierdzy.
”Twierdza” – 20:00, TV Puls

”Twierdza” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.


Czytaj więcej…

Program TV na piątek – ”Mad Max: Na drodze gniewu”, ”Sędzia …

Program TV na piątek – 26 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy film science fiction ”Mad Max: Na drodze gniewu”, dramat kryminalny ”Sędzia” oraz komedia romantyczna ”Kochaj!”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji. Głosuj. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

Program TV 26-28 kwietnia 2019. Co warto zobaczyć w telewizji?

"Mad Max: na drodze gniewu", "Prawdziwe męstwo" czy "Forrest Gump" to tylko niektóre propozycje filmowe na nadchodzący weekend. Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej. e-Wydanie. Advertisement. Piątek …

Źródło: Dziennik Wschodni (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *