Program TV na czwartek – "Wielkie wesele", "Pod słońcem Toskanii …

Program TV na czwartek – "Wielkie wesele", "Pod słońcem Toskanii ...

Program TV na czwartek – 11 kwietnia 2019. Dziś w TV gwarantowana spora dawka śmiechu dzięki komediom „Wielkie wesele” z Robertem De Niro, „Pod słońcem Toskanii” oraz „Lejdis” z czołówką polskich aktorów. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieEllie i Don mają troje dzieci ze swojego małżeństwa – biologicznych Lyli i Jareda oraz adoptowanego Alejandro, który pochodzi z Kolumbii. Para jednak rozstała się – Don związał się z Bebe, najlepszą przyjaciółką Ellie. Adoptowany syn planuje ślub z Missy i zaprasza swoich rodziców. Prosi ich, żeby udawali małżeństwo na czas wesela ze względu na jego bardzo religijną biologiczną matkę, która również będzie obecna na wydarzeniu. Ellie i Don zgadzają się porzucić wzajemną niechęć na czas uroczystości, choć mają trudności z dotrzymaniem obietnicy.

„Wielkie wesele” – 20:00, TV Puls

Frances mieszka w blank”>San Francisco, jest pisarką. W ostatnim czasie zmaga się z problemami osobistymi. Rozwodzi się i jednocześnie traci dom. Przyjaciółka daje załamanej kobiecie bilet na lot do blank”>Włoch. Początki pobytu w Italii nie należą do łatwych, a Frances czuje się osamotniona. Wszystko zmienia się, gdy pod wpływem impulsu pisarka kupuje piękną starą willę w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Do prac remontowych wynajmuje kilku robotników z Polski. W czasie remontu eksperymentuje z włoską kuchnią, nawiązuje nowe relacje, a także romansuje z przystojnym Marcellem. Czuje, że odnalazła swoje miejsce na Ziemi.

„Pod słońcem Toskanii” – 21:00, TVN 7

Cztery przebojowe, pewne siebie i atrakcyjne kobiety, które znają się od dzieciństwa, wspólnie radzą sobie z problemami osobistymi i w relacjach damsko-męskich. Łucja, nauczycielka biologii, samotnie wychowuje syna i romansuje z kochliwym kuratorem oświaty Markiem. Monika jest żoną bogatego Tomka, ale oboje mają inne wizje przyszłości. Do tego dochodzi do zawirowań w związku jej rodziców. Gosia, małżonka europosła Artura, pracuje w Ministerstwie Rolnictwa. Para usilnie stara się o dziecko. W pewnym momencie odkrywa, że mąż zakochał się w innym mężczyźnie. Z kolei Korba to samotna redaktorka pisma dla kobiet. Unika stałych związków do czasu poznania Erwina. Na drodze do realizacji marzeń każda z nich napotyka perfidię i obłudę mężczyzn. Ich życie ulega zmianom, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

Kultowa polska komedia, w której wystąpiła czołówka polskich aktorów – blank”>Anna Przybylska, blank”>Anna Dereszowska, blank”>Iza Kuna, Edyta Olszówka, Magdalena Rożczka, blank”>Tomasz Kot, blank”>Tomasz Karolak, blank”>Piotr Adamczyk, blank”>Borys Szyc, blank”>Robert Więckiewicz, Rafał Królikowski i Wojciech Mecwaldowski.

„Lejdis” – 22:35, TVN


Czytaj więcej…

Program TV na czwartek – "Wielkie wesele", "Pod słońcem Toskanii …

Program TV na czwartek – 11 kwietnia 2019. Dziś w TV gwarantowana spora dawka śmiechu dzięki komediom "Wielkie wesele" z Robertem De Niro, "Pod słońcem Toskanii” oraz "Lejdis" z czołówką polskich aktorów. Sprawdź, co ciekawego możesz …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *