Program TV: Filmowy weekend 29-31 marca. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 29-31 marca. Co warto zobaczyć?

Program TV na piątek – 29 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy kultową komedie ”Naga broń”, film sensacyjny ”Szybcy i wściekli VI” oraz dramat obyczajowy ”Wstrząs”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.GłosujGłosuj


Podziel się

OpiniePorucznik brygady specjalnej Frank Drebin otrzymuje wyjątkowo delikatne zadanie. Ma zapewnić bezpieczeństwo brytyjskiej królowej Elżbiecie II podczas jej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Tym samym trafia w centrum przemyślnej intrygi. Królowa, zdana na opiekę niekonwencjonalnie postępującego policjanta, nieuchronnie wpada w poważne tarapaty.
”Naga broń” – 21:00, TVN 7

”Naga broń” – zwiastun filmu

Pół roku po skoku w Rio Dom, Elena, Brian i Mia mieszkają na Wyspach Kanaryjskich, Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce podróżuje. Dzięki milionom z Rio żyje im się wygodne, lecz muszą się ukrywać. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Prawą ręką jej przywódcy jest Letty, niegdyś ukochana Doma. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się do Doma z propozycją.
”Szybcy i wściekli VI” – 20:00, TVN

”Szybcy i wściekli VI” – zwiastun filmu

Bennet Omalu jest błyskotliwym neuropatologiem o nigeryjskich korzeniach, który pracuje jako koroner w Pittsburghu. Pewnego dnia lekarz zauważa zależność między urazami mózgu u futbolistów, których przyczyną są mordercze treningi, a skłonnością sportowców do depresji i samobójstw. To odkrycie prowadzi koronera do konfrontacji z National Football League, jedną z najbardziej wpływowych organizacji sportowych na świecie. Prominentni działacze zrobią wszystko, żeby zniszczyć Benneta.
”Wstrząs” – 21:30, TVP 1

”Wstrząs” – zwiastun filmu

Meksyk. Były agent CIA do zadań specjalnych John Creasy zostaje ochroniarzem 9-letniej córki biznesmena, Pity Ramos. Początkowo traktuje opiekę nad dziewczynką jako zło konieczne, ale z czasem między nim i podopieczną nawiązuje się przyjaźń. Pewnego razu Pita zostaje zaatakowana. Broniący jej Creasy w ciężkim stanie trafia do szpitala. Porywacze żądają 10 milionów dolarów, lecz gotówka nie dociera do sprawców. Creasy jest przekonany, że Pita nie żyje. Celem jego życia staje się zemsta.
”Człowiek w ogniu” – 20:00, TV Puls

”Człowiek w ogniu” – zwiastun filmu

XIX wiek. Młoda pisarka Edith Cushing, która przeżyła rodzinną tragedię, spotyka czarującego sir Thomasa Sharpe’a. Mężczyzna niespodziewanie proponuje jej małżeństwo. Edith bez zastanowienia przyjmuje oświadczyny. Opuszcza rodzinny Nowy Jork, by wraz z mężem i jego zaborczą siostrą zamieszkać w mrocznym domu na angielskiej prowincji. Wkrótce okazuje się, że posiadłość kryje makabryczne tajemnice, a sir Thomas Sharpe nie jest tym, za kogo się podawał.
”Wzgórze krwi” – 22:40, TVN

”Wzgórze krwi” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.


Czytaj więcej…

Program TV na piątek – ”Szybcy i wściekli VI”, ”Naga broń” i …

Program TV na piątek – 29 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy kultową komedie ”Naga broń”, film sensacyjny ”Szybcy i wściekli VI” oraz dramat obyczajowy ”Wstrząs”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 23.

Źródło: Wirtualna Polska

Program TV: Filmowy weekend 29-31 marca. Co warto zobaczyć?

W najbliższy weekend w telewizji znajdziemy przede wszystkim dużo filmowej rozrywki. Będą Szybcy i wściekli, Powrót Batmana, Hercules i inne ciekawe produkcje. e-Wydanie. Advertisement. Piątek, 29 marca: Szybcy i wściekli 6, reż. Justin Lin, TVN, godz.

Źródło: Dziennik Wschodni (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *