Prof. Legutko o problemach w Kościele: To pederastia, większość …

W środę prof. Legutko kontynuował swoje komentarze nt. homoseksualizmu i pedofilii w polskim Kościele.

– Ideologia homoseksualna jest w tej chwili rzeczą świętą, nawet PE wywiesił flagę tęczową i inne instytucje to robią – stwierdził europoseł podczas rozmowy w programie „Minęła 20” TVP Info.

– Jeżeli ksiądz potępia czyn naganny i okazuje się homoseksualistą, to żeby go skazać i potępić nie można go nazwać homoseksualistą, więc nazywa się go pedofilem. Jesteśmy szantażowani przez tę ideologię i my, sądy i instytucje prawa, media także, dlatego trzeba mówić wyraźnie i jasno o co w tym wszystkim chodzi – zadeklarował Legutko.

W dalszej części wywiadu europoseł odnosił się do rządowego projektu dotyczącego m.in. zaostrzenia kar dla pedofilów

– Istnieje taka obawa, że celebrytom czy innym ważnym ludziom może się upiec – co widzieliśmy w przypadku reakcji na to co działo się z Romanem Polańskim – rzucił Legutko, po czym stwierdził, że ustawa będzie skuteczna. Według profesora problem polskiego Kościoła nie dotyczy jednak samej pedofilii.

– Głównym problemem w Kościele jest homoseksualizm – oświadczył polityk. – Te ofiary to są w dużej mierze chłopcy i księża o skłonnościach homoseksualnych. To jest ta mafia lawendowa, jak to się mówi, z która niesłychanie trudno walczyć nawet w Polsce. Mówił o tym ks. Isakowicz Zaleski, mówił o tym abp Hoser. Jeżeli są przypadki pedofilii, a są, to oczywiście podpadają pod tę ogólną kategorię – wyjaśnił. 


Czytaj więcej…

Ryszard Legutko o sprawie molestowania w Kościele: problemem …

Europoseł Ryszard Legutko skomentował pojawiające się informacje o kolejnych sprawach molestowania seksualnego w polskim Kościele Katolickim. Wczoraj w programie "Minęła 20" stwierdził, że problemy Kościoła wynikają z homoseksualizmu i …

Źródło: Onet.pl

Ryszard Legutko: To nie pedofilia a "lawendowa mafia" jest …

Drażni mnie ten fałszywy język. Pedofilia to jest jedna sprawa, a druga to jest istnienie lawendowej mafii w Kościele – mówił europoseł PiS Ryszard Legutko w "Minęła 20" na antenie TVP Info. Przekonywał, że poprawność polityczna związana z ruchem LGBT …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Prof. Legutko: Głównym problemem w Kościele jest homoseksualizm

Głównym problemem w Kościele jest homoseksualizm – powiedział w programie „Minęła 20” prof. Ryszard Legutko, europoseł z PiS. – To jest ta mafia lawendowa, z którą jest niesłychanie trudno walczyć – dodał gość programu.

Źródło: TVP Info

Film Tomasza Sekielskiego. Prof. Legutko: Głównym problemem …

"Wybitny intelektualista”, jak nazywa go pan Kaczyński, niejaki Legutko, stwierdził, że molestowanie 12-latka przez księdza to nie pedofilia. I wy w PiS macie czelność mówić, że walczycie z tą zarazą? Gość miał jaja, żeby powiedzieć, co myślicie naprawdę …

Źródło: Wirtualna Polska

Prof. Legutko o problemach w Kościele: To pederastia, większość …

I wy w PiS macie czelność mówić, że walczycie z tą zarazą? Gość miał jaja, żeby powiedzieć, co myślicie naprawdę” – napisał na Twitterze były premier. Wypowiedź skomentowała również Beata Mazurek. – Nie zgadzam się z wypowiedzią prof. Legutko.

Źródło: Wprost.pl

Legutko: To nie jest żadna pedofilia

Dowodził, że przez tę ideologię "jesteśmy szantażowani". – Jeżeli ksiądz popełnia czyn naganny i okazuje się, że jest homoseksualistą, to aby go skazać czy potępić, nie można nazwać go homoseksualistą, tylko nazywa się go pedofilem – mówił Legutko.

Źródło: Rzeczpospolita

Legutko: To nie pedofilia, tylko pederastia. Nadużycia dotyczą …

"Jeżeli ksiądz popełnia czyn naganny i okazuje się, że jest homoseksualistą, to aby go skazać czy potępić, nie można nazwać go homoseksualistą, tylko nazywa się go pedofilem. Jesteśmy szantażowani przez tę ideologię" – mówił w mediach publicznych …

Źródło: Dziennik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *