PRO8L3M pokazał nowy klip

PRO8L3M pokazał nowy klip

Właśnie w sieci pojawił się nowy klip od PRO8L3M. Kawałek “VI katastrofa” doczekał się swojego “obrazu”.

Na kanale nigdystopTV dzisiejszego wieczoru pojawił się teledysk do utworu PRO8L3M VI katastrofa. Track pochodzi z najnowszego albumu składu PRO8L3M – “Widmo”. Jest to już ostatni kawałek z płyty, który nie miał jeszcze swojego odsłuchu na platformie YouTube.

Tekst “VI katastrofy” nawiązuje do wyniszczonego przez człowieka świata oraz środowiska. Jak przyznają sami artyści, powstał on na podstawie raportu przygotowanego przez WWF i BCG„2050 Polska Dla Pokoleń”. Z opisu pod teledyskiem dowiadujemy się, że raport ten przewiduje dwa scenariusze. Ten gorszy, jak i zarówno ten lepszy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czegoś takiego dawno w Polsce nie było! Raper O.S.T.R. wydaje książkę autobiograficzną

Ponadto, to jaką drogę, jako społeczeństwo, podejmiemy, zależy już tylko i wyłącznie od nas samych. PRO8L3M podjął się niezwykle trudnego i ambitnego zadania. Prezentują oni utwór, który ma na celu zwrócenie uwagi na problem, z jakim musimy się zmierzyć.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk PRO8L3M VI katastrofa:


Czytaj więcej…

PRO8L3M pokazał nowy klip

Kilka dni temu pisaliśmy, że PRO8L3M i WWF połączyli siły, by pokazać, jak źle może wyglądać rok 2015. WWF przygotowało raport przedstawiający zalecenia, których stosowanie może uchronić nas przed katastrofą ekologiczną. Z wnioskami możecie się …

Źródło: cgm.pl

PRO8L3M znów zaskakuje! Nowy klip do “VI katastrofa”

Właśnie w sieci pojawił się nowy klip od PRO8L3M. Kawałek “VI katastrofa” doczekał się swojego “obrazu”. Na kanale nigdystopTV dzisiejszego wieczoru pojawił się teledysk do utworu PRO8L3M VI katastrofa. Track pochodzi z najnowszego albumu składu …

Źródło: HipHopWeb.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *