Primark potwierdza otwarcie pierwszego sklepu w Polsce

Primark otwiera sklep w Polsce. Oczekiwano go na inaugurację Galerii Młociny, a powstanie we wrześniu

Nowy sklep Primark zajmie 3660 m kw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach i będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu.

Źródło: Wprost.pl

Primark otworzy pierwszy sklep w Polsce. Od września będzie szukać 250 pracowników

Nowy sklep Primark powstanie na dwóch piętrach Galerii Młociny i zajmie 3 660 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W jego ofercie znajdą się m.in. ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym akcesoria i obuwie, ale także wyposażenie domu.

Źródło: Gazeta.pl

Primark otworzy swój pierwszy sklep w Polsce w Galerii Młociny

Primark szukał odpowiedniego miejsca na swój pierwszy sklep w Polsce i bardzo cieszymy się, że otworzymy go w najnowszym centrum handlowym w Warszawie – powiedział dyrektor ds. nieruchomości w Primark Tom Meager, cytowany w komunikacie.

Źródło: Money.pl

Primark Warszawa w Galerii Młociny. Otwarcie w tym roku. Firma szuka aż 250 pracowników

Primark w Warszawie. Irlandzka sieć zadebiutuje w Polsce. Pierwszy Primark otworzy się "za kilka miesięcy" w Galerii Młociny. Sklep będzie miał dwa piętra. Firma przejęła już powierzchnię od właściciela galerii. Wkrótce rozpoczyna też rekrutację …

Źródło: Warszawa NaszeMiasto.pl

Pierwszy w Polsce Primark otworzy się w Galerii Młociny w Warszawie. Szuka pracowników

W ubiegłym miesiącu Primark otworzył swój pierwszy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej, w stolicy Słowenii, a dziś (czwartek) potwierdził, że otworzy go także w Warszawie – w Galerii Młociny, w lokalu o powierzchni prawie 4 tys. m kw.

Źródło: Warszawa.Wyborcza.pl

Znana marka wchodzi do Polski

Primark wchodzi do Polski. Jak wynika z komunikatu irlandzkiej sieci, pierwszy sklep powstanie w warszawskiej Galerii Młociny. Sklep Primark ma mieć powierzchnię 3660 m kw. Na dwóch piętrach znajdzie się odzież damska, męska i dziecięca.

Źródło: TVN24 BiS

Primark potwierdza otwarcie pierwszego sklepu w Polsce

Primark szukał odpowiedniego miejsca na swój pierwszy sklep w Polsce i bardzo cieszymy się, że otworzymy go w najnowszym centrum handlowym w Warszawie – komentuje otwarcie nowego sklepu, Tom Meager, dyrektor ds. nieruchomości w Primark.

Źródło: Retailnet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *