Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz ugodzony nożem podczas …

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz ugodzony nożem podczas ...

Moment ataku na prezydenta Gdańska

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został w niedzielę wieczorem zaatakowany nożem. Na scenie trwało właśnie odliczanie do "Światełka do Nieba" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym momencie na scenę wpadł napastnik.

Źródło: TVN24

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz raniony nożem na finale WOŚP

Do ataku ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem, na Pawła Adamowicza doszło podczas "światełka do nieba". Prezydent był reanimowany i został przewieziony do szpitala – informują Onet i Radio Zet. Według Radia Gdańsk ratownicy twierdzą, …

Źródło: Rzeczpospolita

Atak na prezydenta Gdańska podczas WOŚP. Adamowicz w szpitalu

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany w niedzielę podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z informacji naszego reportera wynika, że prezydent otrzymał ciosy nożem desantowym w klatkę piersiową i okolice brzucha.

Źródło: TVP Info

Paweł Adamowicz dźgnięty nożem na scenie podczas finału WOŚP

Paweł Adamowicz został zaatakowany przez nożownika podczas 27. finału WOŚP. Sprawca napaści wdarł się na scenę podczas światełka do nieba i zadał prezydentowi Gdańska cios w pobliżu serca. Napastnika zatrzymano tuż po zamachu.

Źródło: fakt.pl

Paweł Adamowicz ciężko ranny. Wiemy, co napastnik krzyczał ze …

"Nazywam się Stefan Wilmont. Siedziałem niewinny w więzieniu" – krzyczał w niedzielę ze sceny napastnik, który chwilę wcześniej zaatakował nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 430. "Siedziałem niewinny w …

Źródło: Wirtualna Polska

Paweł Adamowicz przewieziony do UCK. Trwa operacja prezydenta …

Prezydent Paweł Adamowicz jest obecnie operowany w Uniwersyteckim Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku. "To jeden z najlepszych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce, w rękach bardzo dobrych lekarzy".

Źródło: Dziennik Bałtycki

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz ugodzony nożem podczas …

Paweł Adamowicz był reanimowany. Zaraz potem został odwieziony do szpitala. Jak się dowiadujemy – „jego stan jest ciężki”. Szpital informuje tylko, że prezydent żyje i jest operowany. – To była impreza zamknięta, ochraniana przez firmę ochroniarską.

Źródło: Newsweek Polska

Policja o ataku na Pawła Adamowicza: Napastnik to 27-latek. Był …

Napastnik, który zaatakował Pawła Adamowicza, to 27-letni mieszkaniec Gdańska, w przeszłości karany m.in. za rozboje. Przy mężczyźnie znaleźliśmy identyfikator z napisem "Media" – powiedziała w rozmowie z portalem Gazeta.pl asp. Karina Kamińska z …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *