Premier League: Manchester United – Leicester City na żywo w TV i …

Oceny pomeczowe: Manchester UnitedLeicester 1:0

Manchester United pokonał Leicester City (1:0) po bramce Marcusa Rashforda z rzutu karnego. Jak piłkarzy Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za spotkanie z Lisami.

Źródło: DevilPage.pl

Liga angielska – 5. kolejka Premier League: Manchester United

Jedynego gola z karnego strzelił Marcus Rashford dla zespołu Man United. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Man United. Trener Leicester City postanowił zagrać agresywniej.

Źródło: Interia

Ole Gunnar Solskjaer po meczu z Leicester City: zwycięstwo było …

Ole Gunnar Solskjaer po wygranym meczu 1:0 przeciwko Leicester City udzielił wywiadu klubowej telewizji. Norweski szkoleniowiec przyznał, że tego dnia liczyło się tylko zwycięstwo Manchesteru United. – Tego dnia najważniejsze było zwycięstwo.

Źródło: ManUtd.pl

Premier League: Manchester UnitedLeicester City na żywo w TV i …

W sobotę (14 września) o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie Manchester UnitedLeicester City w ramach 5. kolejki Premier League. Transmisja TV odbędzie się na antenie Canal+ Sport 2. Gdzie oglądać mecz Manchester UnitedLeicester City na …

Źródło: WP SportoweFakty

Emocje do końca. Manchester United bez błysku, ale zwycięski

Manchester United pokonał na Old Trafford Leicester City 1:0. Jedynego gola strzelił z rzutu karnego Marcus Rashford. Dla Lisów to pierwsza porażka w tym sezonie. Efektowne zwycięstwa odniosły natomiast dwa kluby z Londynu: Chelsea i Tottenham.

Źródło: TVN24

Rashford dał trzy punkty Man Utd

Dzięki szybkiemu uzyskaniu prowadzenia, piłkarze Manchesteru United mogli w kolejnych minutach spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku. Goście nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę gospodarzy. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie.

Źródło: Goal.pl – piłka nożna