Pracownicy Sante: jesteśmy ofiarami mobbingu. Właściciel firmy …

Pracownicy Sante: jesteśmy ofiarami mobbingu. Właściciel firmy ...

Janusz Schwertner, autor tekstu Onetu cytuje wielu byłych pracowników Sante, którzy opowiadają o swoich przeżyciach związanych z pracą w firmie. Wszyscy zarzucają mu mobbing, a wiele osób przyznaje, że musiało korzystać z pomocy terapeuty a nawet psychiatry.

Z opowieści byłych pracowników Sante wynika, że z różnego rodzaju mobbingiem ze strony Andrzeja Kowalskiego spotykają się pracownicy każdego szczebla – od kadry menedżerskiej i najbliższych współpracowników biznesmena po szeregowych pracowników.

Szczególnie prześladowane w Sante mają być kobiety. Z wypowiedzi byłych pracowników firmy wynika, że Kowalski często mówi im, że brakuje im kompetencji, za to nie stroni od uwag dotyczących ich wyglądu.

Obejrzyj: znachor – uzdrowiciel czy naciągacz?

Była bliska współpracowniczka Andrzeja Kowalskiego zarzuca mu nawet, że podczas podróży służbowej, w hotelu posunął się do molestowania seksualnego. Po tym, gdy nie przyjęła jego awansów, miał znęcać się nad nią psychicznie. Kobieta zamierza złożyć pozew do sądu.

Kobieta wcześniej powiadomiła o sprawie serwis gowork.pl, którego prawnicy wezwali Kowalskiego na mediację. Faktycznie przyszedł, ale po wyjściu z kancelarii miał rzucić z uśmiechem: i tak mi nic nie zrobicie.

Andrzej Kowalski odrzuca wszystkie zarzuty i przekonuje, że wcale nie proponował kobiecie masażu, lecz „wskazanie punktów na ciele, które powinna masować”.

– Zawsze traktowałem swoich ludzi bardzo dobrze, niech pan mi wierzy. Owszem, nieraz są stresujące sytuacje. Ale nie przekraczam żadnych granic – zapewnia w rozmowie z autorem reportażu.

Fragment reklamy studia Sante

Biolog krytykuje Sante za pseudonaukowy marketing. Firma straszy go sądem

Jesienią 2018 roku Sante zagroziło procesem sądowym blogerowi prowadzącemu facebookowy profil „To tylko teoria”. Chodziło o jego tekst obalający mity na temat „strukturyzowanej” wody, którą promuje firma Andrzeja Kowalskiego. gdy o sprawie zrobiło się głośno, firma wycofała groźby.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: zarządzanie, mobbing w sante, wiadomości, gospodarka

komentarze

+1

+1

ważne

smutne

ciekawe

irytujące

Napisz komentarz

wczoraj (10:52)

Twoj nickPracowalam tam kilka miesiecy; ten facet jest zalosny. Moze nie mobbing; ale podejscie do pracownika ma rakie, jakby kazdy byl jego wlasnoscia. Staje … Czytaj całość

wczoraj (10:49)

mrdaBojkot! Skróćmy świni jej koryto!

wczoraj (13:19)

ewwwpracowałam w sante, podpisuje się pod każdym zarzutem w stronę Pana Andrzeja.
najgorsze doświadczenie w życiu.

Rozwiń komentarze (39)


Czytaj więcej…

Minister Elżbieta Rafalska: Będzie kontrola w "Sante". Jestem …

Tymczasem dziś po południu minister pracy Elżbieta Rafalska poinformowała, że zwróci się do Państwowej Inspekcji Pracy z wnioskiem o przeprowadzenie kontroli w firmie "Sante". Jak powiedziała Onetowi, na tym etapie "nie przesądza o niczyjej winie", ale …

Źródło: Onet.pl

Rafalska chce kontroli w Sante. "Tak pracowników traktować nie …

​"Tak pracowników traktować nie wolno" – mówi minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, komentując reportaż o skandalicznych warunkach pracy w firmie Sante. Szefowa resortu zapowiedziała, że zwróci się z wnioskiem o kontrolę.

Źródło: rmf24.pl

Imperator z Sante pod ostrzałem byłych pracowników. "Dość tego …

Byli pracownicy Sante wyciągnęli ciężkie zarzuty przeciwko Andrzejowi "Imperatorowi A.K" Kowalskiemu – mobbing, molestowanie, doprowadzanie ludzi na skraj załamania nerwowego. – Dosyć tego, idę do psychiatry – miał powiedzieć jeden z nich. Milioner …

Źródło: INNPoland.pl

Właściciel Sante pod ostrzałem byłych pracowników. Zarzucają mu …

Byli pracownicy firmy Sante oskarżają jej właściciela, Andrzeja Kowalskiego, o mobbing. Biznesmen zarzuty odpiera i twierdzi, że ludzi zawsze traktował dobrze. Andrzej Kowalski przez lata był zaliczany przez magazyn "Forbes" do grona 100 najbogatszych …

Źródło: BusinessInsider

Pracownicy Sante: jesteśmy ofiarami mobbingu. Właściciel firmy …

Janusz Schwertner, autor tekstu Onetu cytuje wielu byłych pracowników Sante, którzy opowiadają o swoich przeżyciach związanych z pracą w firmie. Wszyscy zarzucają mu mobbing, a wiele osób przyznaje, że musiało korzystać z pomocy terapeuty a nawet …

Źródło: Money.pl

Afera Sante. Wyjaśniamy o co chodzi

Sante to firma produkująca "zdrową żywność" i suplementy diety. Ma też centrum odnowy biologicznej, w którym można wykąpać się w basenie z "wodą strukturyzowaną". Jej szef, Andrzej Kowalski, został oskarżony przez byłych pracowników o mobbing i …

Źródło: Wirtualna Polska

Imperator AK Opowieść o polskim Carringtonie

Zadzwonił, żebym przyniosła mu szampon. Jak zapukałam do drzwi, to krzyknął: "otwarte!" i zaprosił mnie do siebie. Wtedy już wiedziałam, że straciłam pracę.

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *