Prace przy murze oporowym okalającym zamek na Wawelu. Zginął …

Prace przy murze oporowym okalającym zamek na Wawelu. Zginął ...

Do wypadku doszło w sobotę rano. Do wykopu, w którym pracował mężczyzna, osunęła się ziemia. Mężczyzna został przygnieciony zwałem. Kiedy robotnika udało się wydobyć spod ziemi, był nieprzytomny. Na miejscu przez godzinę reanimowało go pogotowie ratunkowe. Mimo pomocy mężczyzna zmarł.

Na miejscu wypadku są policja i straż pożarna. O zdarzeniu została poinformowany nadzór budowlany i Państwowa Inspekcja Pracy.


Czytaj więcej…

Wypadek w czasie prac remontowych przy Wawelu

Nieprzytomnego robotnika wydobyto; na miejscu przez godzinę reanimowało go pogotowie ratunkowe. Mimo pomocy mężczyzna zmarł. Na miejscu wypadku są policja i straż pożarna. O zdarzeniu została poinformowany nadzór budowlany i Państwowa …

Źródło: Onet.pl

Robotnik zginął podczas prac remontowych na Wawelu

45-letni robotnik zginął w sobotę przysypany ziemią podczas prac remontowych, prowadzonych przy murze oporowym okalającym Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie – poinformowała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Źródło: TVP Info

Prace przy murze oporowym okalającym zamek na Wawelu. Zginął …

#Wypadek w czasie prac remontowych przy #Wawel.u. Doszło do osunięcia wykopu i zawalenia muru oporowego okalającego zamek. Z zawaliska wydobyty został nieprzytomny mężczyzna. Pomocy udziela mu straż pożarna oraz pogotowie. @RadioKrakow.

Źródło: m.niezalezna.pl

Wypadek podczas prac remontowych na Wawelu. Nie żyje robotnik …

Mężczyzna został przygnieciony zwałem. Kiedy robotnika udało się wydobyć spod ziemi, był nieprzytomny. Na miejscu przez godzinę reanimowało go pogotowie ratunkowe. Mimo pomocy mężczyzna zmarł. Na miejscu wypadku są policja i straż pożarna.

Źródło: tokfm.pl

Nie żyje robotnik przysypany ziemią podczas prac na Wawelu

Podczas prac na Zamku Królewskim na Wawelu osunęła się ziemia. Zginął 45-letni robotnik. Prace polegały na wzmocnieniu północnego zbocza wzgórza. W pewnym momencie osunęło się kilkanaście metrów ziemi. REKLAMA. Na wzgórzu Wawelskim …

Źródło: rmf24.pl

Nie żyje mężczyzna przysypany na Wawelu

Do tragedii doszło w godzinach porannych, podczas prac remontowych przy ulicy Podzamcze, niedaleko Zamku Królewskiego na Wawelu. 45-latek pracował przy wzmocnieniu północnego zbocza wzgórza, gdy nagle runął mur, a na mężczyznę osunęła się …

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *