Poznaliśmy darmowe gry w ramach PlayStation Plus – oferta na …

Poznaliśmy darmowe gry w ramach PlayStation Plus - oferta na ...

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które w kwietniu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus.

Na PS4 pojawi się The Surge – inspirowana serią Dark Souls gra akcji od współtwórców Lords of the Fallen ze studia Deck13. Rozgrywka stawia na walkę w zwarciu: zazwyczaj pojedynkujemy się z jednym lub dwoma przeciwnikami jednocześnie. Akcję osadzono w przyszłości.

Posiadacze konsoli otrzymają również Conan Exiles, czyli nastawioną na zmagania sieciowe produkcję w świecie wykreowanym przez Roberta E. Howarda. Celem graczy jest przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu, należy więc budować schronienia i gromadzić pożywienie.

Od 2 kwietnia w ofercie PS Plus pojawią się:

  • The Surge (PS4)
  • Conan Exiles (PS4)

Od 2 kwietnia z oferty znikną:

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4)
  • The Witness (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.


Czytaj więcej…

PlayStation Plus – oferta na kwiecień 2019

Mała obniżka formy. Sony opublikowało listę gier, które trafią w kwietniu 2019 roku do osób opłacających subskrypcję PlayStation Plus. Ze względu na wprowadzone w lutym zmiany, otrzymamy tylko dwie gry, dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: PCLab.pl

Poznaliśmy darmowe gry w ramach PlayStation Plus – oferta na …

Już od 2 kwietnia można będzie pobrać nowe gry w ramach PlayStation Plus. W kwietniu gracze wcielą się w tytułową postać “Conan Exiles”, sandboksowym tytule osadzonym w uniwersum Conana, oraz bohatera “The Surge”.

Źródło: Antyradio.pl

PS Plus kwiecień 2019 – oficjalna oferta. Lista gier na PS4

… trafią do oferty PS Plus kwiecień 2019. Warto tutaj przypomnieć, że od marca w usłudze dostępne są jedynie gry na PlayStation 4. W tym miesiącu możemy pobierać Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness, a na kwiecień przygotowano …

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

PS Plus: kwiecień – pełna oferta

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które w kwietniu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus. Na PS4 pojawi się The Surge – inspirowana serią Dark Souls gra akcji od …

Źródło: eurogamer.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *