Poznaliśmy darmowe gry w ramach PlayStation Plus – oferta na …

Poznaliśmy darmowe gry w ramach PlayStation Plus - oferta na ...

Mała obniżka formy. Sony opublikowało listę gier, które trafią w kwietniu 2019 roku do osób opłacających subskrypcję PlayStation Plus. Ze względu na wprowadzone w lutym zmiany, otrzymamy tylko dwie gry, dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Zestaw wygląda raczej przeciętnie i dla wielu osób zaprezentowany wczoraj pakiet Microsoftu może zawierać zdecydowanie ciekawsze gry.

W kwietniowym zestawie PlayStation Plus posiadacze PlayStation 4 (tutaj sprawdzicie cenę konsoli) opłacający ten abonament uzyskają dostęp do gier The Surge i Conan Exiles. Pierwsza z produkcji to przedstawiciel wymagających „erpegów” akcji, w których liczy się dobre wyczucie i świetna znajomość mechaniki rozgrywki. Gra charakteryzuje się też dość wysokim poziomem trudności, choć raczej trudno tutaj mówić o jakimś wielkim wyzwaniu.

Conan Exiles to natomiast sieciowa gra akcji z elementami survivalu, w której zwiedzimy ogromy świat pełen mitycznych stworów i uzbrojonych po zęby wrogów. Gra oferuje rozbudowane opcje tworzenia osad, niezły edytor postaci i system progresji, a dla osób lubiących grę w pojedynkę również tryb dla jednego gracza.

The Surge i Conan Exiles trafią do subskrybentów PlayStation Plus 2 kwietnia tego roku. Tego samego dnia z oferty znikną produkcji z marca 2019, czyli Call of Duty: Modern Warfare Remastered i The Witness. Jeśli jeszcze nie przypisaliście ich do konta, to teraz jest na to ostatnia możliwość.


Czytaj więcej…

PlayStation Plus – oferta na kwiecień 2019

Mała obniżka formy. Sony opublikowało listę gier, które trafią w kwietniu 2019 roku do osób opłacających subskrypcję PlayStation Plus. Ze względu na wprowadzone w lutym zmiany, otrzymamy tylko dwie gry, dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: PCLab.pl

Poznaliśmy darmowe gry w ramach PlayStation Plus – oferta na …

Już od 2 kwietnia można będzie pobrać nowe gry w ramach PlayStation Plus. W kwietniu gracze wcielą się w tytułową postać “Conan Exiles”, sandboksowym tytule osadzonym w uniwersum Conana, oraz bohatera “The Surge”.

Źródło: Antyradio.pl

PS Plus kwiecień 2019 – oficjalna oferta. Lista gier na PS4

… trafią do oferty PS Plus kwiecień 2019. Warto tutaj przypomnieć, że od marca w usłudze dostępne są jedynie gry na PlayStation 4. W tym miesiącu możemy pobierać Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness, a na kwiecień przygotowano …

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

"The Surge" i "Conan Exiles" w PlayStation Plus kwiecień 2019

PlayStation Plus na kwiecień 2019 to także propozycje dla tych, którzy lubią "solidne gry". Dostajemy bowiem takie oto tytułu. "The Surge", czyli wymagającą grę akcji, prawdziwe "Dark Souls" w świecie robotów i mechów, oraz "Conan Exiles", czyli survival w …

Źródło: o2

PS Plus: kwiecień – pełna oferta

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które w kwietniu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus. Na PS4 pojawi się The Surge – inspirowana serią Dark Souls gra akcji od …

Źródło: eurogamer.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *