Potworny atak na Kaczyńskiego u Rydzyka. Stanowcza interwencja

Potworny atak na Kaczyńskiego u Rydzyka. Stanowcza interwencja

Słuchacze Radia Maryja mają dość PiS? Prowadzący zareagował

Nie od dziś wiadomo, że słuchacze Radia Maryja to w przeważnie elektorat PiS. Jednak podczas jednej z ostatnich audycji do radia dzwonili zwolennicy Konfederacji. Jeden z nich wyjątkowo nie spodobał się prowadzącemu, który błyskawicznie zareagował.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieSłuchacze radia mają dość PiS? (East News)

Część słuchaczy Radia Maryja ma już dość Prawa i Sprawiedliwości i nadzieje pokłada w Konfederacji i Januszu Korwin-Mikkem – czytamy w „Super Expressie”.

Ma temu dowodzić jedna z ostatnich audycji radiowych „Rozmowy niedokończone”, podczas której dzwonili słuchacze. Na jednego z nich zwrócił uwagę Piotr Głuchowski z „Gazety Wyborczej”, który jest współautorem biografii o. Rydzyka.

Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy… – mówił na antenie słuchacz. Nie skończył swojego zdania, bo prowadzący wyłączył mu głos.

Cały czas PiS prowadzi w sondażach przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Nad Koalicją Europejską ma 3,7 pkt. proc. przewagi. Między Wiosną a Konfederacją trwa walka o miejsce na podium, a Kukiz’15 próbuje przeskoczyć próg wyborczy.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: „Tylko nie mów nikomu”. Saryusz-Wolski: za tym filmem stoi opozycja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości


Czytaj więcej…

Potworny atak na Kaczyńskiego u Rydzyka. Stanowcza interwencja

Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy… – emocjonował się słuchacz. Nie zdołał dokończyć zdania, bo rozłączył go prowadzący audycję. ZOBACZ TAKŻE: Janda …

Źródło: Super Express

Słuchacze Radia Maryja mają dość PiS? Prowadzący zareagował

Nie od dziś wiadomo, że słuchacze Radia Maryja to w przeważnie elektorat PiS. Jednak podczas jednej z ostatnich audycji do radia dzwonili zwolennicy Konfederacji. Jeden z nich wyjątkowo nie spodobał się prowadzącemu, który błyskawicznie zareagował.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *