Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Polsat – to właśnie między innymi tam mogliśmy okazję oglądać filmy, w których grał. Jego śmierć jest niewyobrażalną tragedią, dla całego świata filmowego. Nikt nie spodziewał się, że popełni samobójstwo.

W telewizji Polsat niejednokrotnie pojawiały się filmy z jego udziałem, który cieszyły się ogromną popularnością. Informacje, jakie właśnie o biegły media w wielu krajach wstrząsnęły tysiącami osób. 42-letni aktor zupełnie niespodziewanie popełnił samobójstwo i to w wyjątkowo tragiczny sposób.  

Media właśnie obiegła informacja, że znany i lubiany przez wielu aktor z Albuquerque zmarł i to w niezwykle tragicznych okolicznościach. 42-letni Isaac Kappy zupełnie niespodziewanie postanowił zakończyć swoje życie. Informację o jego śmierci, jako pierwsze podały media lokalne, w tym  między innymi „The Arizona Daily Sun”. 

Aktor zdecydował się skoczyć z mostu Transwestern Road, który to znajduje się nad autostradą. 42-latek skoczył z wysokości, jednak za nim uderzył w ziemię, z wielką siłą uderzyło w niego nadjeżdżające auto. 

Na miejscu niezwłocznie zjawiła się policja i pogotowie, jednak mężczyzny siła uderzenia, a następnie upadku była tak duża, że mężczyzny nie udało się uratować. Jednoznacznie stwierdzono samobójstwo, więc policja uznała śledztwo za zakończone.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Isaac cieszył się dużym uznaniem w świecie filmowym. W swoim doświadczeniu miał wiele ról mniejszych bądź większych. W telewizji Polsat niejednokrotnie mieliśmy okazję oglądać produkcje z jego udziałem, takie jak np. „Thor” czy „Terminator: Zbawienie”.  

Co więcej, aktor zagrał również w popularnym serialu „Breaking Bad”, „Fanboys” czy „Beerfest”. W każdym z nich sprawdził się naprawdę świetnie, a fani często nie szczędzili w miłych komentarzach pod jego adresem. 

screen/antyradio/

  1. Co studiował Michał Szpak? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się „M jak miłość”. Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry’ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu „Przyjaciółki”. Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: ANTYRADIO

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Nie żyje Isaac Kappy, gwiazdor "Thora" i "Terminatora". Popełnił samobójstwo

Nie żyje Isaac Kappy, 42-letni aktor z Albuquerque, który wystąpił gościnnie w filmie "Thor" jako sprzedawca zwierząt, a także jako Barbosa w "Terminatorze: Zbawienie". Według informacji podanych przez "The Arizona Daily Sun", aktor skoczył z mostu …

Źródło: Antyradio.pl

Nie żyje aktor Isaac Kappy. Popełnił samobójstwo

Po skoku Kappy uderzył w jadącego Forda Pickupa. Zginął na miejscu. Poza nim nikt inny nie został poszkodowany. O aktorze zrobiło się głośno w 2018 roku za sprawą jego ataków na znanych celebrytów. Nękał on Paris Hilton, a podczas jednego ze …

Źródło: Interia

Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Isaac cieszył się dużym uznaniem w świecie filmowym. W swoim doświadczeniu miał wiele ról mniejszych bądź większych. W telewizji Polsat niejednokrotnie mieliśmy okazję oglądać produkcje z jego udziałem, takie jak np. "Thor" czy "Terminator: Zbawienie" …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *