Poprosili Edytę Górniak, by jeszcze raz zaśpiewała hymn Polski. Jej …

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Godziny otwarcia lokali ...

Edyta Górniak ciągle pamięta, jakie reakcje towarzyszyły fanom tuż po jej pamiętnym wykonaniu hymnu Polski. Artystka przez długi czas musiała się tłumaczyć ze swojej interpretacji „Mazurka Dąbrowskiego” i znosić mnóstwo krytyki. Wiele lat później znów została poproszona o zaśpiewanie tego utworu. Zareagowała w bardzo interesujący sposób.

Edyta Górniak swoim głosem zachwyca fanów nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Głos diwy robi ogromne wrażenie na zdecydowanej większości słuchających, a warsztat i umiejętności wokalne gwiazdy do dziś zdumiewają. Nic dziwnego, ze to właśnie ona została poproszona o wykonanie jednego z najważniejszych dla Polaków utworów. Gwiazda zapewne ma bardzo wspomnienia związane z tamtym dniem.

Znana ze swojego talentu i mocnego głosu Edyta Górniak została poproszona o zaśpiewanie hymnu na mundialu w Korei. uważano, że nikt inny tak dobrze nie sprosta temu trudnemu zadaniu. Wszyscy byli zachwyceni i czekali na występ piosenkarki.

Nikt nie spodziewał się, że wokalistka postanowi wykonać „Mazurka Dąbrowskiego” w tak nietypowy sposób. Nie trzeba było długo czekać, by oburzeni kibice i fani gwiazdy skrytykowali jej śpiew. Zarzucali jej „ośmieszenie kraju”, „kompromitację”, a nawet „obrazę hymnu”. Uznano, że diwa zaśpiewała tak ważny, dostojny i poważny utwór jak kolędę albo tak zwany protest song.

– Pierwszy raz byłam na meczu. I byłam przerażona atmosferą nienawiści, jaka panowała na trybunach – próbowała się tłumaczyć.

Przez długi czas Polacy żartowali z porażki celebrytki, a niektórzy do dziś pamiętają feralny występ. Dzisiaj jednak ten temat nie jest najważniejszy dla wielbicieli Edyty Górniak. Minęło wiele lat i zapewne uznali, że piosenkarka poniosła odpowiednią karę. Ostatnio jednak temat powrócił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Nie ma wątpliwości, że Edyta Górniak na długo zapamiętała swoją wpadkę. Ciężko się dziwić, bowiem przez bardzo długi czas była pośmiewiskiem dla całego kraju. Propozycja wykonania hymnu po raz kolejny po wielu latach musiała w niej obudzić negatywne wspomnienia. 

Pewien internauta jednak okazał się bardzo odważny. Postanowił zapytać piosenkarkę o to, czy wykona ponownie pamiętny utwór. Wokalistka przygotowała dla niego bardzo ciętą odpowiedź.

–  Nie stać cię, kotek – odparła.

Taka reakcja dosłownie zwala z nóg. Diwa pokazała, ze ma do siebie ogromny dystans, a do tego poczucie humoru. Być może wynika to z tego, że już częściowo zdążyła się pogodzić z dawną porażką.

  1. Znany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła, została dźgnięta 47 razy
  2. 22-letnia kobieta chciała powiększyć usta. Wypełniacz wstrzyknęła jej fryzjerka. Teraz grozi jej amputacja warg
  3. Tymański powiedział, że zdradzał. Żona powiedziała, że go zostawia. Teraz mówi, że żartował
  4. Po tym występie Gessler fanom zrobiło się gorąco. „Staje nam wszystko, tak jak powinno”
  5. Adoptowali rodzeństwo, lecz zdecydowali się oddać chłopca. Są pewni, że chciał ich zabić
  6. Wielki Brat kolejny raz łamie reguły. Znów zrobiono wyjątek dla uczestniczki

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Poprosili Edytę Górniak, by jeszcze raz zaśpiewała hymn Polski. Jej …

Edyta Górniak ciągle pamięta, jakie reakcje towarzyszyły fanom tuż po jej pamiętnym wykonaniu hymnu Polski. Artystka przez długi czas musiała się tłumaczyć ze swojej interpretacji "Mazurka Dąbrowskiego" i znosić mnóstwo krytyki. Wiele lat później znów …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *