Polska – Austria: Dramat Błaszczykowskiego. Wytrzymał tylko 20 minut

Polska – Austria: Dramat Błaszczykowskiego. Wytrzymał tylko 20 minut

Wejście na boisko w meczu z Austrią Jakuba Błaszczykowskiego miało dać Polakom powiew jakości. W 58 min. Jerzy Brzęczek zdecydował się na wprowadzenie skrzydłowego Wisły Kraków za Dawida Kownackiego. Tym razem Kuba jednak nie pomógł.

Źródło: polsatsport.pl

Jakub Błaszczykowski ZGASIŁ hejterów. Powiedział brutalną …

Jasnym jest, że Błaszczykowski najlepsze lata ma już za sobą, ale dla reprezentacji zawsze dawał dwieście procent i to się nie zmieniło. Krytyka jaka pojawia się w Internecie dotyczy przede wszystkim tego, że piłkarz jest spokrewniony z selekcjonerem …

Źródło: Super Express

Tam iz powrotem. Kontuzjowany Błaszczykowski szybko wrócił na …

Zremisowane bezbramkowo spotkanie z Austrią nie było, delikatnie mówiąc, wymarzonym w wykonaniu Jakuba Błaszczykowskiego. Weteran kadry wszedł na murawę w 58. minucie, lecz zszedł z niej już nieco ponad kwadrans później, wskutek …

Źródło: Sport TVN24

El. ME. Jakub Błaszczykowski odpowiada na krytykę. Reprezentant …

Jakub Błaszczykowski, któremu zarzuca się, że powołania otrzymuje dzięki temu, że jest spokrewniony z Jerzym Brzęczkiem, przyznaje, że negatywne opinie i komentarze nie robią na nim większego wrażenia. – Wiedziałem, że takie złośliwości się pojawią.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

El. ME. Wielki pech Jakuba Błaszczykowskiego. Opuścił boisko …

Przy piłkarzu szybko pojawił się sztab medyczny, który szybko podjął decyzję, że konieczna będzie zmiana. W 77. minucie za Błaszczykowskiego wszedł Mateusz Klich. Polakowi grę prawdopodobnie uniemożliwił problem z mięśniami przywodziciela uda.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *