Polsat SuperHit Festiwal 2019. Pierwszy dzień festiwalu w Sopocie …

Polsat SuperHit Festiwal 2019. Pierwszy dzień festiwalu w Sopocie ...

Kamil Bednarek i Michał Szpak

Autor: wbf

Polsat SuperHit Festiwal 2019 będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku! Impreza potrwa od 24 do 26 maja. Podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie wystąpią najpopularniejsi polscy artyści, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt. Z pewnością usłyszymy największe radiowe hity, które codziennie nuciliście sobie pod nosem. Na ESKA.pl znajdziecie pełną listę gwizd, która wystąpi 24 maja, podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019.

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie. Polsat SuperHit Festiwal 2019 podobnie jak w poprzednich latach potrwa trzy dni. Impreza w Sopocie rozpocznie się w piątek, 24 maja. Kto pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019 wystąpi na scenie? Jakie koncerty odbędą się w wtedy w Operze Leśnej? Szczegółowy program znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Pierwszego dnia wydarzenia czeka nas wiele świetnych koncertów! Organizatorzy przygotowali też niespodzianki. Okazuje się, że w roli prowadzącego Koncert Platynowy zadebiutuje jedyny i niepowtarzalny Michał Szpak. Festiwalowe koncerty poprowadzą również Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor. Pełny program pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019 znajdziecie poniżej.

Koncert Platynowy to czas, kiedy artysci zostaną nagrodzeni za swoje albumy, które osiągnęły najwyższy, czyli platynowy status. O tych krążkach mówili zarówno fani, jak i recenzenci muzyczni, a płyty znikały ze sklepowych półek z prędkością światła.

  • IRA – podwójna platyna za singiel „Wybacz”
  • Maciej Maleńczuk – platynowa płyta za album „Maleńczuk gra Młynarskiego” oraz platynowa płyta za krążek „Jazz for idiots”
  • Tulia – platynowa płyta za album „Tulia”
  • Dżem – platynowa płyta za krążek „The Singles”
  • Michał Szpak – podwójna platyna za album „Byle być sobą”
  • B.R.O. – potrójnie platynowa płyta za singiel „Mówiła mi”
  • Varius Manx – platynowy singiel „Kot bez ogona”
  • Boys – poczwórnie platynowa płyta za singiel „Najpiękniejsza dziewczyno”

50.lecie debiutu Maryli Rodowicz w Operze Leśnej – w 1969 roku artystka stanęła pierwszy raz na sopockiej scenie. Równo 50 lat później w tym samym miejscu artystka uczci razem ten niezwykły jubileusz, śpiewając swoje największe hity.

40.lecie zespołu Dżem – ten zespół to prawdziwy fenomen i nie chodzi jedynie o niezwykłą historię Ryśka Riedla, którego muzyka wciąż żyje w zespole. Cudowne brzmienie, mądre teksty, prawdziwa legenda.

30.lecie Varius Manx – każdy zespół chciałby pochwalić się tyloma hitami w swoim repertuarze. Dowodem na to jest ostatni singiel z Kasią Stankiewicz. Razem z sopocką widownią i widzami Polsatu wspólnie zaśpiewają legendarny utwór zatytułowany Orła cień.

Urodziny Agnieszki Chylińskiej, czyli największa domówka w Polsce – nieokiełznana i niepowtarzalna. Raz kobieca i delikatna, innym razem ostra jak brzytwa. Jej głos jest jedyny w swoim rodzaju. Jaka będzie Agnieszka podczas tego wieczoru? I jak zareaguje na urodzinowe niespodzianki? Przekonamy się w piątek, 24 maja.

10.lecie Kamila Bednarka – jest młody i charyzmatyczny, a przede wszystkim prawdziwy. Aż trudno uwierzyć, że od czasu debiutu Kamila Bednarka minęło już 10 lat. Jedno jest pewne: ma talent!


Czytaj więcej…

Polsat SuperHit Festiwal 2019 DZIEŃ 1 – kto wystąpi w Sopocie

Polsat SuperHit Festiwal 2019 będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku! Impreza potrwa od 24 do 26 maja. Podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie wystąpią najpopularniejsi polscy artyści, którzy mogą pochwalić się …

Źródło: Radio Eska

Polsat SuperHit Festiwal 2019. Pierwszy dzień festiwalu w Sopocie

Festiwal rozpoczął Koncert Platynowy podczas którego nagrodzono artystów, których albumy lub single osiągnęły najwyższy, platynowy status. Po rozdaniu nagród, laureaci zaprezentowali swoje najnowsze hity na scenie sopockiej Opery Leśnej. Oto oni:.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Polsat SuperHit Festiwal: kogo zobaczymy na scenie? [przebieg …

Polsat SuperHit Festiwal 2019 już w ten weekend (24-26.05) rozpocznie się w Sopocie. Na tysiące słuchaczy zebranych zarówno w … SuperHit Festiwal – dzień drugi, 25 maja. W sobotę odbędzie się koncert Radiowy Hit Roku, podczas którego usłyszymy piosenki, które w ostatnim roku górowały na listach przebojów. … Nowaki, Marcin Wójcik i Piotr Bałtroczyk. Organizatorem festiwalu jest Telewizja Polsat, która podjęła współpracę z Miastem Sopot oraz Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production.

Źródło: Radio ChilliZet

Polsat SuperHit Festiwal 2019. Odważna kreacja Kasi Stankiewicz

Polsat SuperHit Festiwal 2019 to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń, które oglądają miliony widzów. W piątek na scenie królowała … Najpierw wokalistka zaśpiewała kultowy hit "Orła cień", a następnie "Kot bez ogona". Zespół otrzymał również …

Źródło: Wirtualna Polska

Polsat SuperHit Festiwal 2019: Zaskakujący duet Ibisza i Szpaka

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal – KULISY. Tak powstawała scena. Nietypowy duet muzyczny zachwycił publiczność w Operze Leśnej. Jednak nie tylko to było niespodzianką. Muzyk, wraz z Ibiszem to tegoroczni prowadzący show w Sopocie. Jest to …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2019 – muzyczne wydarzenie wiosny

Największe gwiazdy na deskach Opery Leśnej i na żywo w Telewizji POLSAT. Trzy dni najlepszej rozrywki prosto z Sopotu, w tym Koncert Platynowy, Radiowy Hit Roku oraz jubileuszowe występy Maryli Rodowicz, zespołu Dżem, Varius Manx, Agnieszki …

Źródło: polsatnews.pl

40 lat zespołu Dżem i wyjątkowa Tulia! Polsat SuperHit Festiwal już …

Świecące stroje i wyjątkowe głosy! Swoje próby do Polsat SuperHit Festiwalu zakończył zespół Tulia. Dziewczyny zaprezentują się na scenie już dzisiaj, podczas tzw. koncertu platynowego. – W Sopocie czujemy się naprawdę wyjątkowo – mówi liderka grupy.

Źródło: eska.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *