Policjanci utknęli na przejeździe kolejowym. "Jest nam wstyd"

Strajk nauczycieli 2019

Zaskakujący pomysł Pawłowicz. Joanna Kluzik-Rostkowska komentuje

Krystyna Pawłowicz zgłosiła się do komisji egzaminacyjnej. Co na to Kluzik-Rostkowska? W programie "Tłit" i "Money. To się liczy" zareagowała śmiechem….


Czytaj więcej…

Strajk nauczycieli 2019. Ekipa Szydło wyglądała jak "drużyna …

Michał Dworczyk miał minę straceńca przed egzekucją. Minister edukacji Anna Zalewska nerwowo zgniatała palce, chciała, aby jak najszybciej się to skończyło. Wicepremier Beata Szydło mówiła o sukcesie. – Rządowa ekipa wyglądała jak drużyna …

Źródło: Wirtualna Polska

Strajk nauczycieli 2019. Żołnierz zabrał głos. Fala komentarzy …

7 miesięcy w Afganistanie, ponad 130 patroli lądowych i powietrznych, a i tak nie zarabiam tyle, co pan Broniarz – skomentował na Twitterze strajk nauczycieli 2019 żołnierz Wojska Polskiego. "Pochylam głowę przed takimi ludźmi jak pan" – piszą internauci.

Źródło: Wirtualna Polska

"Dzienniczki Kaczyńskiego". Prezes traktuje posłów PiS jak uczniów

Jarosław Kaczyński znalazł sposób na zdyscyplinowanie polityków PiS. Prezes założył działaczom "dzienniczki", by zmobilizować ich do pracy w terenie przed wyborami. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 384. Jarosław Kaczyński dyscyplinuje posłów PiS (PAP).

Źródło: Wirtualna Polska

Zaskakujący pomysł Pawłowicz. Joanna Kluzik-Rostkowska …

Krystyna Pawłowicz zgłosiła się do komisji egzaminacyjnej. Co na to Kluzik-Rostkowska? W programie "Tłit" i "Money. To się liczy" zareagowała śmiechem…. Rozwiń. WP. Wybrane dla Ciebie. Mężczyzna był poszukiwany od 2 tygodni …

Źródło: Wirtualna Polska

Policjanci utknęli na przejeździe kolejowym. "Jest nam wstyd"

WP Wiadomości · Najnowsze · Quizy · WP Opinie · WP Historia. Raporty. Papież Franciszek · Grzegorz Schetyna · Andrzej Duda · Parlament Europejski · Konflikt na Ukrainie · Zbigniew Ziobro · Rafał Trzaskowski · Janusz Korwin-Mikke · Stanisław Karczewski.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *