Półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy w kanałach Polsat Sport Premium

Półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy w kanałach Polsat Sport Premium

Rozstrzygnięcia w tegorocznym europejskich pucharach coraz bliżej. W walce o Puchar Europy pozostały już tylko 4 drużyny. We wtorek, 30 kwietnia,

, który w drodze do półfinału wyeliminował Real Madryt i Juventus Turyn. Transmisja od 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz komentować będą Mateusz Borek i Andrzej Niedzielan.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 18:00 poprowadzi Jerzy Mielewski. Wśród gości: Artur Wichniarek, Janusz Panasewicz, Tomasz Hajto i Dariusz Dziekanowski. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra. Najbardziej interesujące akcje pomeczowe przeanalizują Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk, a porównania i ciekawostki związane z wtorkowym półfinałem Tottenham – Ajax pokaże Szymon Rojek.

Dzień później, w środę, 1 maja na Camp Nou, gdzie

. Transmisja tego spotkania, które będą komentować Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek, w Polsacie Sport Premium 1 również od godziny 20:50.

Środowe studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 od godziny 18:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Tomasz Frankowski, Paweł Golański, Dariusz Wdowczyk i Adam Matysek. Analizy najciekawszych akcji przedstawią Marcin Feddek i Tomasz Łapiński. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych zaprezentuje Justyna Kostyra, a ciekawostki i porównania związane z meczem – Przemysław Iwańczyk.

. W grze o prestiżowe trofeum i pewne miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, zostały Eintracht Frankfurt i Chelsea Londyn, oraz Arsenal i Valencia. Transmisja meczu pierwszych dwóch drużyn od godziny 20:50 na kanale Polsat Sport Premium 1. Mecz komentują Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek. Spotkanie londyńskich Kanonierów z Blanquinegros od 20:15 na antenie Polsat Sport Premium 2, a komentować je będą Cezary Kowalski i Tomasz Hajto.

Studio przedmeczowe od godziny 18:00 w Polsat Sport Premium 1 poprowadzi Tomasz Smokowski. Wśród gości m.in. Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk i Paweł Kryszałowicz. Doniesienia z prasy, porównania i ciekawostki związane z zespołami walczącymi o finał Ligi Europy UEFA oraz to, o czym słychać w mediach społecznościowych przedstawi Szymon Rojek. Analizy akcji pomeczowych przeprowadzą Marcin Lepa i Jacek Zieliński.


Czytaj więcej…

Półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy w kanałach Polsat Sport Premium

We wtorek i środę (30 kwietnia i 1 maja 2019 roku), pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów UEFA. Dzień później (czwartek, 2 maja) półfinały Ligi Europy UEFA. Fani futbolu mogą oglądać wszystkie mecze na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 …

Źródło: Media2.pl

Liga Mistrzów 2018/19 – Półfinały. Transmisje w telewizji Polsat i …

Od sezonu 2018/19 prawa do pokazywania Ligi Mistrzów nabył Cyfrowy Polsat. Meczów nie można jednak oglądać w ogólnodostępnych kanałach. Na potrzeby tych elitarnych rozgrywek powstały kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

Źródło: Głos Wielkopolski

TV: Co nas czeka w tym tygodniu?

21:00 Tottenham Hotspur – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1). ***. Środa, 1 maja: > 21:00 FC Barcelona – Liverpool FC (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1). ***. Czwartek, 2 maja: > 16:00 Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (Polsat, Polsat …

Źródło: Piłka Nożna Online

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *