Polak został skazany na dożywocie w Abu Zabi. Teraz wyszedł na …

Program TV na poniedziałek – "Transformers: Wiek zagłady ...

Artur Ligęska w kwietniu 2018 roku został oskarżony o posiadanie i spożywanie metaamfetaminy. Na ostatnim posiedzeniu sądu obrońca Polaka argumentował, że śledczy nie mają absolutnie żadnego dowodu na zarzuty stawiane Arturowi, a raport policyjny potwierdził całkowity brak dowodów fizycznych.

28 stycznia Polak usłyszał wyrok dożywotniego więzienia. Artur Ligęska nie tracił nadziei i wierzył, że w końcu zostanie uwolniony.

Informację o uwolnieniu Polaka z więzienia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich opublikowano w mediach społecznościowych. 

”Wspaniała wiadomość. Artur właśnie bezpiecznie wrócił do Polski” – napisano na profilu Detained in Dubai.

Artur Ligęska był przetrzymywany w izolatce w więzieniu w Swehan w Abu Zabi. Polak potwierdza, że nie był torturowany podczas zatrzymania, ale stracił dużo na wadze. W pomoc Polakowi zaangażował się m.in. Nigeryjczyk, który przebywał w tym samym więzieniu. Gdy opuścił areszt, skontaktował się z rodziną Polaka. Wraz ze wsparciem Ambasady RP, władca Abu Dhabi Szejk Mohammed bin Zayed odrzucił zarzuty i pozwolił Arturowi wrócić do Polski na początku tego miesiąca.

Zobacz także

RadioZET.pl/mynewsdesk.com


Czytaj więcej…

Artur Ligęska, skazany na dożywocie w Abu Zabi, wyszedł na wolność

Jak informuje Onet.pl, Artur Ligęska w maju 2018 roku został aresztowany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod zarzutem posiadania narkotyków. Obrona Ligęski w oparciu o dokumenty policji wykazała, że mężczyzna nie miał z sobą metamfetaminy.

Źródło: RMF 24

Artur Ligęska ponad rok był uwięziony w Abu Zabi. Wrócił do Polski …

Artur Ligęska, instruktor fitness i biznesmen, został zatrzymany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w kwietniu 2018 roku – prokuratura zarzucała mu posiadanie metaamfetaminy i zażywanie tego narkotyku. Ligęska przez cały czas trwania procesu …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Artur Ligęska jest wolny. Polak skazany w ZEA wrócił do Polski

Artur Ligęska w kwietniu 2018 roku został oskarżony o posiadanie i spożywanie metaamfetaminy. Na ostatnim posiedzeniu sądu obrońca Polaka argumentował, że śledczy nie mają absolutnie żadnego dowodu na zarzuty stawiane Arturowi, a raport policyjny …

Źródło: Wiadomości RadioZet

Polak uwięziony w Emiratach Arabskich wyszedł na wolność. Artur

W zeszłym tygodniu Artur Ligęska został zwolniony z więzienia w Abu Dhabi, gdzie przebywał po tym jako oskarżono go o posiadanie narkotyków. Polak został skazany na dożywocie, jednak do końca nie tracił nadziei na sprawiedliwość. W piątek mężczyzna …

Źródło: Onet.pl

Artur Ligęska więziony w Emiratach Arabskich jest w Polsce. Zabrał …

Trafił do więzienia w Emiratach Arabskich, został skazany na dożywocie. Od kilku dni Artur Ligęska jest w Polsce. Jak sam podkreśla, został uniewinniony i zwolniony z więzienia jeszcze przed zakończeniem procesu apelacji. Mamy też jego nowe zdjęcie.

Źródło: Wirtualna Polska

Mynewsdesk.com: Artur Ligęska, Polak skazany w ZEA na …

"Polski więzień ZEA Artur Ligęska zwolniony z więzienia w Abu Zabi w zeszłym tygodniu" – tę sensacyjną informację przekazały Detained in Dubai, brytyjska organizacja pozarządowa zajmująca się osobami zatrzymanymi w Zjednoczonych Emiratach …

Źródło: Nowiny24

Polak został skazany na dożywocie w Abu Zabi. Teraz wyszedł na …

W 2017 roku Artur Ligęska poleciał do Dubaju. Mężczyzna chciał w ten sposób odreagować problemy prywatne i zawodowe. Wcześniej był znanym w branży twórcą klubów fitness w całej Polsce, założycielem własnej sieci klubów i trenerem personalnym.

Źródło: Wprost.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *