Pogoda w poniedziałek 1 kwietnia 2019 r.

Pogoda w poniedziałek 1 kwietnia 2019 r.

Pierwszy dzień kwietnia przywita nas małym zachmurzeniem i dużą dawką słońca. Temperatura będzie jednak niższa, termometry pokażą maksymalnie od 6 do 11 stopni.

Najwyższa temperatura prognozowana jest dla Wrocławia, gdzie w ciągu dnia będzie 11 stopni. Jeden stopień mniej pokażą termometry w województwach lubuskim, opolskim, śląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Najniższa maksymalna temperatura prognozowana jest dla północno-wschodniej Polski: w Suwałkach oraz w Olsztynie i Białymstoku będzie kolejno 6 i 7 stopni. W pozostałych regionach od 8 do 9 stopni. Temperatura w nocy może spaść poniżej 0 stopni na wschodzie Polski.

Pogoda na dziś - 1 kwietniaPogoda na dziś – 1 kwietnia gazeta.pl

Na poniedziałek synoptycy zapowiadają zachmurzenie słabe, jedynie więcej chmur może pojaiwć się w województwach śląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Nie powinno to jednak wpłynąć na to, że pierwszy kwietnia będzie bardzo słonecznym dniem. Meteorolodzy nie zapowiadają też żadnych opadów. Wiatr w większości regionów będzie słaby, umiarkowany jedynie na południu kraju.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl


Czytaj więcej…

Pogoda na dziś – poniedziałek 1 kwietnia. Bardzo słoneczny …

Pogoda na dziś – poniedziałek 1 kwietnia. Według prognoz pierwszy dzień kwietnia w całym kraju będzie bardzo słoneczny. Temperatura będzie jednak niższa, zwłaszcza w porównaniu do ostatniego weekendu. REKLAMA.

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Pogoda w poniedziałek 1 kwietnia 2019 r.

Pogoda w poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. W poniedziałek cała Polska będzie w zasięgu pogodnego wyżu atmosferycznego z centrum nad Morzem Bałtyckim. Wyż zagwarantuje nam słoneczną i suchą pogodę. Ale będzie zimno. Po wyjątkowo chłodnym …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *