Pogoda na majówkę 2019: Nadciągają burze. Szykuje się …

Pogoda na majówkę 2019: Nadciągają burze. Szykuje się ...

Jaka będzie pogoda w długi weekend majowy? W czasie zbliżającej się majówki przydadzą się parasole i kalosze, w wielu rejonach kraju – ciepłe kurtki. Maj rozpocznie się deszczem i chłodem. Prezentujemy prognozy długoterminowe.

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Poniedziałek przyniesie duże różnice w temperaturze maksymalnej w poszczególnych częściach kraju – i tak w najcieplejszym momencie dnia w Krakowie i Katowicach termometry wskażą zaledwie 13 st. Celsjusza, w Poznaniu zaś będą 22 st.

Opadów deszczu mogą się spodziewać mieszkańcy większości województw – tych w centralnej, wschodniej i zachodniej Polsce.

Wtorek, 30 kwietnia 2019

Ostatni dzień kwietnia, a dla wielu ostatni dzień w pracy przed długim weekendem majowym, będzie chłodny i deszczowy na południu, a cieplejszy i słoneczny na północy. Temperatura wyniesie od 13 st. w Rzeszowie i Lublinie po 20 st. w Zielonej Górze i Poznaniu.

Synoptycy prognozują opady deszczu w województwach: śląskim, małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim i lubelskim.

MAJÓWKA 2019

W pierwszy dzień majówki w najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą od 16 st. w Gdańsku po 19 st. w Warszawie.

Słońce w całym kraju wyjrzy zza chmur. W południowej i zachodniej części Polski możliwe jednak przelotne opadu deszczu.

Zobacz dalszą prognozę – przejdź na drugą stronę artykułu >>>


Czytaj więcej…

Pogoda na majówkę 2019: Nadciągają burze. Szykuje się …

Pogoda na majówkę 2019: Czy będzie ciepło? Prognoza dla województwa podlaskiego. Dziś rano otrzymaliśmy powiadomienie o pogodzie na najbliższe 48 godzin dla województwa podlaskiego. Zgodnie z nią, w niedzielę, 28 kwietnia, spodziewać się …

Źródło: Gazeta Współczesna

Majówka 2019: Najnowsze prognozy pogody

Jaka będzie pogoda w długi weekend majowy? W czasie zbliżającej się majówki przydadzą się parasole i kalosze, w wielu rejonach kraju – ciepłe kurtki. Maj rozpocznie się deszczem i chłodem. Prezentujemy prognozy długoterminowe. Zdjęcie.

Źródło: Interia

Majówka nad morzem. Hotele pełne turystów, liczne atrakcje, a …

Czy to będzie udana majówka? – Pogoda za oknem nam pomaga – mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej. – Spodziewamy się dobrego wyniku. Już dziś, na podstawie ruchu na naszej stronie i sprzedaży Karty Turysty, widzimy, …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *