Pogoda na majówkę 2019. Czy długi weekend majowy będzie …

Gra o tron – kim jest Gendry?

Majówka 2019 – WOLNE od szkoły i pracy: kiedy? Jakie dni w długi weekend majowy są dniami ustawowo wolnymi? Kiedy nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne w szkołach? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy kalendarz i sprawdzamy, kiedy wolne od szkoły i pracy w długi weekend majowy 2019.

Informacji na temat tego, kiedy wolne od szkoły w majówkę 2019, nawet na kilka dni przed długim weekendem majowym, szuka wielu uczniów, którzy nie wiedzą, kiedy nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne w szkołach. Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na to, kiedy jest wolne w majówkę 2019 od szkoły. Wszystko zależy od decyzji dyrektora danej placówki.

Rok szkolny 2018/19: dni wolne – kiedy wypadają? [KALENDARZ SZKOLNY]

W niektórych szkołach w majówkę 2019 uczniowie mają wolne przez cały pierwszy tydzień miesiąca – od poniedziałku 29 kwietnia do niedzieli, 5 kwietnia. Inni z kolei mają wolne jedynie w czwartek, 2 maja. Dodatkowo od 6 do 8 maja odbywają się matury pisemne z polskiego, matematyki i języka obcego. W związku z tym niektórzy uczniowie liceów również w tym terminie mają wolne. Jeśli zatem chcemy dowiedzieć się, kiedy jest wolne od szkoły w majówkę 2019, warto zapytać o to wychowawcę. Tak jak wspominaliśmy powyżej – wypada to różnie.

Pogoda na majówkę 2019: Mazury, Zakopane, Warszawa, morze – gdzie będzie najcieplej?

Jeśli chodzi o wolne w majówkę 2019 od pracy, to sytuacja jest o wiele bardziej jasna. Dni wolne w majówkę 2019 od pracy to 1 (środa) i 3 (piątek) maja. W tych dniach wypada Święto Pracy i Święto Konstytucji 3 Maja, które są ustawowo wolne.

Jeśli zatem weźmiemy jeden dzień urlopu 2 maja, będziemy mogli cieszyć się aż z 5 dni wolnych (od środy do niedzieli). Z kolei osoby, które chcą mieć jeszcze dłuższą majówkę 2019 – oprócz 2 maja – mogą wziąć także urlop 29 i 30 kwietnia.


maj

Majówka 2019 – kiedy wypada długi weekend majowy i jak wziąć urlop? [KALENDARZ]

RadioZET.pl/JW


Czytaj więcej…

Pogoda na majówkę 2019. Czy długi weekend majowy będzie …

Od 1 do 5 maja w najcieplejszym momencie dnia odnotujemy 13-14 stopni na północy i 19-20 stopni na południu kraju. Synoptycy prognozują, że w długi weekend majowy będzie sporo przelotnych opadów deszczu. Najładniejszym i najbardziej słonecznym …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Majówka 2019 – kiedy WOLNE od szkoły i pracy w długi weekend

Jakie dni w długi weekend majowy są dniami ustawowo wolnymi? Kiedy nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne w szkołach? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy kalendarz i sprawdzamy, kiedy wolne od szkoły i pracy w długi …

Źródło: Radio ZET

Majówka w Sochaczewie 2019 – sprawdź co się będzie działo

Majowy weekend w Sochaczewie 2019 zapowiada się intensywnie. Każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. Można wybierać wśród rajdów, koncertów, zajęcia plastyczne, zawody piłkarskie, wystawy. Długi weekend majowy w Sochaczewie …

Źródło: eSochaczew.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *