Pogoda na dziś – wtorek 2 kwietnia. Zapowiada się ciepły i bardzo …

Pogoda na dziś - wtorek 2 kwietnia. Zapowiada się ciepły i bardzo ...

Wtorek będzie bardzo słonecznym i ciepłym dniem. Tylko na północy kraju mogą pojawić się nieduże zachmurzenia – w pozostałych regionach duże rozpogodzenia. Meteorolodzy ostrzegają przed silnymi porywami wiatru, które pojawią się na wybrzeżu w drugiej części dnia.

Najwyższa temperatura prognozowana jest dla południowo-zachodniej Polski. We Wrocławiu, Zielonej Górze i w Opolu będzie aż 16 stopni. W województwach śląskim, małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim termometry pokażą 15 stopni. Najchłodniej będzie tradycyjnie na Warmii i Podlasiu, gdzie temperatura osiągnie wartości od 8 do 9 stopni. Synoptycy zapowiadają dla Pomorza około 11 stopni. W pozostałych regionach od 12 do 14 stopni.

Pogoda na dziś - 2 kwietniaPogoda na dziś – 2 kwietnia gazeta.pl

Wtorek zapowiadany jest z bardzo słoneczną pogodą. Meteorolodzy nie przewidują żadnych opadów, niewielkie zachmurzenie możliwe tylko w województwie zachodniopomorskim i pomorskim. Wiatr umiarkowany w całym kraju, w południe silniejsze porywy na Pomorzu, gdzie może wiać z prędkością do 70 km/h. Pod wieczór większe zachmurzenia zaczną od zachodu nadciągać nad Polskę. W nocy niewielki deszcz prognozowany jest dla województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl


Czytaj więcej…

Pogoda na dziś – wtorek 2 kwietnia. Zapowiada się ciepły i bardzo …

Pogoda na dziś – wtorek 2 kwietnia. Będzie ciepło i słonecznie przez cały dzień. Po południu silny wiatr będzie dawał się we znaki mieszkańcom Pomorza. W nocy na zachodzie możliwe niewielkie opady deszczu. REKLAMA …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *