Pogoda na dziś – poniedziałek 22 kwietnia. Deszczowy Śmigus …

Wielka Sobota - święcenie pokarmów i adoracja Chrystusa ...

Pogoda w lany poniedziałek nie będzie zbyt sprawiedliwa. Mieszkańcy wschodnich województw musza liczyć się z większym zachmurzeniem i opadami deszczu. Z kolei na zachodzie dużo słońca i niemal bezchmurne niebo.

W Poniedziałek Wielkanocny najwyższa temperatura zapowiadana jest dla Zielonej Góry, gdzie będzie 19 stopni. W Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie równie ciepło, bo aż 18 stopni. Maksymalnie 15 stopni prognozowane jest dla województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego. W pozostałych regionach od 16 do 17 stopni.

Pogoda na poniedziałek - 22 kwietniaPogoda na poniedziałek – 22 kwietnia gazeta.pl

Tego dnia Polska podzielona będzie na dwie strefy. Na zachodzie meteorolodzy nie zapowiadają żadnych opadów, będzie bardzo słonecznie i ciepło. Prognozowany jest tam jednak silny wiatr – w porywach dochodzący do 55 kilometrów na godzinę. Inaczej sytuacja przedstawia się na wschodzie kraju. W województwach warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim zachmurzenie umiarkowane i duże przez cały dzień. W tych regionach możliwy jest także deszcz – największe opady prognozowane są dla południowych województw.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl


Czytaj więcej…

Pogoda na dziś – poniedziałek 22 kwietnia. Deszczowy Śmigus …

Pogoda na dziś – poniedziałek 22 kwietnia. Na Poniedziałek Wielkanocny synoptycy zapowiadają słoneczną pogodę dla zachodnich regionów oraz deszcz dla wschodniej Polski. Tego dnia termometry pokażą maksymalnie od 15 do 19 stopni. Pogoda na …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *