Pochettino: Chcemy wygrać w finale

Wybory do Parlamentu Europejskiego [NA ŻYWO]

Pochettino: Chcemy wygrać w finale

– Jeśli udało nam się dotrzeć do wielkiego finału, to chcemy go po prostu wygrać i zrobić coś historycznego dla naszego zespołu – powiedział Mauricio Pochettino podczas konferencji prasowej.

Tottenham Hotspur po raz pierwszy w historii zagra w finale Ligi Mistrzów, a jego rywalem będzie inny angielski zespół, Liverpool FC. Mauricio Pochettino wyjawił, że jego drużyna zrobi wszystko, by wygrać.- Jeśli udało nam się dotrzeć do wielkiego finału, to chcemy go po prostu wygrać i zrobić coś wspaniałego, historycznego dla naszego zespołu. Ufamy sobie, że możemy to zrobić. Szanujemy naszego przeciwnika, ponieważ Liverpool jest świetnym zespołem. Rok temu także był w finale i zasługuje na pełne uznanie – ocenił Argentyńczyk.- Przeanalizowaliśmy grę rywali w każdym aspekcie, mamy wszystkie niezbędne informacje. Znamy każdy szczegół i zrobimy wszystko, aby spróbować wygrać. W finale chciałbym dać szanse gry wszystkim zawodnikiem, ale niestety mogę wybrać tylko 11 – dodał opiekun „Kogutów”. (za tottenhamhotspur.com).


Czytaj więcej…

Pochettino: Chcemy wygrać w finale

Jeśli udało nam się dotrzeć do wielkiego finału, to chcemy go po prostu wygrać i zrobić coś historycznego dla naszego zespołu – powiedział Mauricio Pochettino podczas konferencji prasowej. Tottenham Hotspur po raz pierwszy w historii zagra w finale Ligi …

Źródło: CANAL+

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *