Po golu w Lidze Mistrzów Coutinho zaprezentował kontrowersyjną …

Po golu w Lidze Mistrzów Coutinho zaprezentował kontrowersyjną ...

Legendarny piłkarz FC Barcelony, Rivaldo, skrytykował Philippe Coutinho za zachowanie wobec kibiców.

Brazylijczyk strzelił gola na 3:0 w meczu z Manchesterem United w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Po bramce zdecydował się na wymowny gest skierowany w stronę fanów zebranych na Camp Nou. Piłkarz zwrócił się do jednej z trybun, przyłożył palce do uszu i zamknął oczy. Miała to być odpowiedź na krytykę, jaka na niego spadła w ostatnich miesiącach. 26-latek grał poniżej oczekiwań i mówiło się nawet o jego odejściu z „Blaugrany”.

Takie zachowanie nie spodobało się jednak Rivaldo.

To nie był odpowiedni gest. Strzelił wspaniałego gola, ale nigdy nie jest miłe, gdy się robi coś takiego wobec kibiców – powiedział były reprezentant Brazylii cytowany przez dziennik „Marca”.

Fani go krytykują, ponieważ dobrze wiedzą, że on może dać zdecydowanie więcej zespołowi – dodał.

– Nie wiem, co się z nim działo w ostatnim tygodniu, co przeczytał w gazetach czy zobaczył w telewizji. Musi jednak skupić się na grze, myśleć o następnych meczach i zdobywaniu bramek. Jeśli zacznie regularnie trafiać do siatki rywali, to wszystko się zmieni – zaznaczył Rivaldo.


Czytaj więcej…

Po golu w Lidze Mistrzów Coutinho zaprezentował kontrowersyjną …

Rivaldo o kontrowersyjnym geście Coutinho: „Nie powinien zwracać się do kibiców w ten sposób”. Poprzez swój gest Coutinho chciał być może pokazać, że cierpkie słowa na jego temat, nie robią na piłkarzu najmniejszego wrażenia. Warto jednak pamiętać …

Źródło: Sport.pl

Legenda FC Barcelony skrytykowała Philippe Coutinho za gest …

Takie zachowanie nie spodobało się jednak Rivaldo. – To nie był odpowiedni gest. Strzelił wspaniałego gola, ale nigdy nie jest miłe, gdy się robi coś takiego wobec kibiców – powiedział były reprezentant Brazylii cytowany przez dziennik "Marca". – Fani go …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *