Po filmie Sekielskich. Kurie reagują, abp Głódź wciąż nie komentuje …

Po filmie Sekielskich. Kurie reagują, abp Głódź wciąż nie komentuje ...

Licznik odsłon na YouTubie przy filmie „Tylko nie mów nikomu” pokazywał o godz. 17 ponad osiem milionów wyświetleń. Dokument miał premierę w sobotę. Skomentowało go wielu polityków, w tym prezydent Andrzej Duda. „Film robi wrażenie. Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie. Wszędzie tam, gdzie osoba dorosła może w ohydny sposób skrzywdzić dziecko. Szkoła, kolonie, harcerstwo, oaza, inne organizacje. Zero tolerancji! Patrz uważnie! Rozmawiaj ze swoim dzieckiem!” – napisał na Twitterze.

Od poniedziałkowego poranka kolejne kurie informują, co się dzieje z bezkarnymi dotąd sprawcami przestępstw opisanych w filmie. 

W poniedziałkowy poranek archidiecezja warszawska ogłosiła, że Dariusz Olejniczak nie jest już księdzem. Złożył na ręce papieża prośbę o przeniesienie do stanu świeckiego. Jako powód podał złamanie zakazu sądowego. 


Czytaj więcej…

Po filmie Sekielskich. Kurie reagują, abp Głódź wciąż nie komentuje …

Licznik odsłon na YouTubie przy filmie "Tylko nie mów nikomu" pokazywał o godz. 17 ponad osiem milionów wyświetleń. Dokument miał premierę w sobotę. Skomentowało go wielu polityków, w tym prezydent Andrzej Duda. "Film robi wrażenie. Jedno jest …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *