PlayStation Plus na kwiecień: The Surge i Conan Exiles

PlayStation Plus na kwiecień: The Surge i Conan Exiles

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które w kwietniu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus.

Na PS4 pojawi się The Surge – inspirowana serią Dark Souls gra akcji od współtwórców Lords of the Fallen ze studia Deck13. Rozgrywka stawia na walkę w zwarciu: zazwyczaj pojedynkujemy się z jednym lub dwoma przeciwnikami jednocześnie. Akcję osadzono w przyszłości.

Posiadacze konsoli otrzymają również Conan Exiles, czyli nastawioną na zmagania sieciowe produkcję w świecie wykreowanym przez Roberta E. Howarda. Celem graczy jest przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu, należy więc budować schronienia i gromadzić pożywienie.

Od 2 kwietnia w ofercie PS Plus pojawią się:

  • The Surge (PS4)
  • Conan Exiles (PS4)

Od 2 kwietnia z oferty znikną:

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4)
  • The Witness (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.


Czytaj więcej…

The Surge i Conan Exiles w kwietniowym PlayStation Plus

Pierwszym z nich będzie The Surge, produkcja czerpiąca pełnymi garściami z twórczości From Software. To RPG akcji z wymagającym systemem walki. O śmierć jest tu wyjątkowo łatwo, a roboty, z którymi się zmierzymy stanowią spore wyzwanie. Druga z …

Źródło: naEKRANIE.pl

Conan Exiles i The Surge w kwietniowym PS Plus

Firma Sony wyjawiła listę gier jakie w przyszłym miesiącu otrzymają subskrybenci PS Plus. Przypominamy, że od zeszłego miesiąca zestawienie obejmuje tylko konsolę PS4, dlatego prezentuje się całkiem ubogo.

Źródło: IGN Polska

PlayStation Plus na kwiecień: The Surge i Conan Exiles

Pierwszą z nich jest The Surge, które ukazało się w 2017 roku. Produkcja inspirowana jest mocno serią Dark Souls, ale zamiast do klasycznego uniwersum fantasy przenosi nas do futurystycznego świata science-fiction, w którym walczymy z agresywnymi …

Źródło: gry-online.pl

PS Plus: kwiecień – pełna oferta

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które w kwietniu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus. Na PS4 pojawi się The Surge – inspirowana serią Dark Souls gra akcji od …

Źródło: eurogamer.pl

PlayStation Plus w kwietniu. Gry na PlayStation 4

W kwietniu, w ramach abonamentu PlayStation Plus gracze będą mogli dodać dwie gry: The Surge oraz Conan Exiles. The Surge to wydane w 2017 r. RPG akcji od studia Deck 13. Inspirowana grami From Software produkcja zabiega gracza do całkowicie …

Źródło: Antyweb

PS Plus kwiecień 2019 – oficjalna oferta. Lista gier na PS4

Warto tutaj przypomnieć, że od marca w usłudze dostępne są jedynie gry na PlayStation 4. W tym miesiącu możemy pobierać Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness, a na kwiecień przygotowano dla graczy: Conan Exiles oraz The Surge.

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *