PKP PLK zamknie przejazdy kolejowe. Kierowcy muszą wybrać …

PKP PLK zamknie przejazdy kolejowe. Kierowcy muszą wybrać ...

O planach poinformował w swoim komunikacie Zarząd Dróg Miejskich. Za modernizację odpowiedzialne są PKP PLK.

 

– ul. Beskidzka: od 8 maja br. od godz. 7:00 do 22 maja br. do godz. 7:00; objazd ulicami: Stobnicką, Słupską, Polanowską, Lubowską, Polanowską.

 

– ul. Biskupińska: od 10 maja br. od godz. 6:00 do 17 maja br. do godz. 6:00; objazd ulicami: Strzeszyńską, Lutycką, Koszalińską, zapewnione będzie przejście przez tory do pętli Podolany (informacje o zmianach tras linii autobusowych na stronie ZTM). Jednocześnie prowadzony będzie remont nawierzchni w rejonie przejazdu.

 

– ul. Polanowska: od 22 maja br. od godz. 7:00 do 5 czerwca br. do godz. 7:00; objazd ulicami: Człuchowską, Sianowską, Santocką, Dąbrowskiego, Lutycką, Beskidzką.

Podczas prac przejazdy będą zamknięte zaporami z pulsacyjnymi światłami ostrzegawczymi. Wykonawca musi zapewnić utrzymanie ciągów pieszych lub zapewnić przejścia alternatywne.


Czytaj więcej…

PKP PLK zamknie przejazdy kolejowe. Kierowcy muszą wybrać …

Za modernizację odpowiedzialne są PKP PLK. – ul. Beskidzka: od 8 maja br. od godz. 7:00 do 22 maja br. do godz. 7:00; objazd ulicami: Stobnicką, Słupską, Polanowską, Lubowską, Polanowską. – ul. Biskupińska: od 10 maja br. od godz. 6:00 do 17 maja br.

Źródło: epoznan.pl

ZDM Poznań: PKP PLK modernizuje przejazdy kolejowe. Uwaga …

Miejski Inżynier Ruchu zawiadamia, że zgodnie z informacjami wykonawców modernizacji infrastruktury kolejowej w najbliższych dniach zamykane będą następujące, położone w Poznaniu, przejazdy kolejowe: ulica Beskidzka: od 8 maja br. od godz. 7 do 22 …

Źródło: Głos Wielkopolski

PKP PLK: Czy od 1 września pojedziemy szybciej pociągiem do iz …

Nie jest wykluczone, że już od września pociągi kursujące z Krotoszyna do Wrocławia zatrzymywać się będą tylko na stacji Oleśnica Rataje omijając Oleśnicę Główną. W ten sposób czas przejazdu skrócony zostanie do 1 h 25 min. Rozważana jest też opcja …

Źródło: Krotoszyn NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *