Piotr Misztal zapowiada, że pozwie technikum, w którym maturę ma …

Piotr Misztal zapowiada, że pozwie technikum, w którym maturę ma ...
oprac. Patryk Skrzat18.04.19 (21:28)

Piotr Misztal, biznesmen z Łodzi, grozi jednej z tamtejszych szkół pozwem. Nauczycieli, którzy chcą podwyżek, zaprasza do siebie. – Po przyuczeniu daję 8 tys. zł – mówi.

Grzegorz Michałowski / PAP

Piotr Misztal to znana postać łódzkiego biznesu. Tak się składa, że syn milionera w tym roku zdaje maturę, a przynajmniej powinien, bo plany może pokrzyżować mu strajk nauczycieli. Jeśli tak się stanie, ojciec chłopaka zapowiada, że pozwie technikum, w którym ten się uczy – informuje „Dziennik Łódzki”.

Jak czytamy, biznesmen o swoich zamiarach powiadomił SMS-em wychowawczynię syna. Co więcej, Misztal ma dla nauczycieli „propozycję”. Jeśli chcą podwyżki, zapraszam do mnie. Po przyuczeniu daję 8 tys. zł – mówi, cytowany przez „Dziennik Łódzki”.

REKLAMA

Piotr Misztal to przedsiębiorca działający w branży budowlanej. W przeszłości był także posłem Samoobrony. W ostatnich wyborach samorządowych kandydował na urząd prezydenta Łodzi.

Prezes wielkiej firmy o strajku nauczycieli. „Tu nie ma żadnej alternatywy”

Strajk nauczycieli. Okrągły stół w piątek 26 kwietnia

Kwestia matur wciąż nie jest jasna. Jak poinformował szef ZNP Sławomir Broniarz, nauczyciele będą o tym rozmawiać w swoim gronie w najbliższy wtorek. Trzy dni później ma się odbyć okrągły stół na Stadionie Narodowym, o którym poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Uczniowie, nauczyciele, jakość edukacji i nowoczesna szkoła – to cztery obszary, których mają dotyczyć rozmowy – zdradził szef rządu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0

PODZIEL SIĘ

TWEETNIJ


Czytaj więcej…

Piotr Misztal: Pozwę technikum syna, jeśli przez strajk nie dojdzie w …

Omawiałem sprawę ze swoimi dwoma prawnikami, szkoła może spodziewać się pozwu, jeśli matury przez strajk jej pracowników nie będzie – powiedział "Dziennikowi Łódzkiemu" Piotr Misztal. Pozew ma dotyczyć ewentualnych szkód, które może ponieść …

Źródło: Do Rzeczy

Piotr Misztal zapowiada, że pozwie technikum, w którym maturę ma …

Piotr Misztal, biznesmen i milioner, zapowiada, że pozwie łódzkie technikum, w którym maturę od 6 maja ma zdawać jego syn – jeśli przez strajk nauczycieli nie będzie tam egzaminu dojrzałości.

Źródło: Głos Wielkopolski

Milioner zapowiedział, że pozwie łódzką szkołę jeżeli nie będzie …

Piotr Misztal, biznesmen i milioner, zapowiada, że pozwie łódzkie technikum, w którym maturę od 6 maja ma zdawać jego syn – jeśli przez strajk nauczycieli nie będzie tam egzaminu dojrzałości. Advertisement. —informuje „Dziennik Łódzki”. W opinii …

Źródło: wPolityce.pl

Strajk nauczycieli. Milioner grozi pozwem szkole. "Jeśli chcą …

Piotr Misztal to znana postać łódzkiego biznesu. Tak się składa, że syn milionera w tym roku zdaje maturę, a przynajmniej powinien, bo plany może pokrzyżować mu strajk nauczycieli. Jeśli tak się stanie, ojciec chłopaka zapowiada, że pozwie technikum, …

Źródło: o2

Były poseł Samoobrony pozwie szkołę syna w przypadku odwołania …

Były poseł Samoobrony RP i były kandydat na prezydenta Łodzi Piotr Misztal zapowiedział w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim", że technikum, które w tym roku kończy jego syn, może spodziewać się konsekwencji w przypadku czarnego scenariusza.

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *