Piłkarze Ajaksu obchodzą ramadan i pierwszy posiłek dnia zjedli …

Fortnite – rusza 9 sezon gry! Epic Games pokazuje nowe skórki

Była 22. minuta. Hakim Ziyech i Noussair Mazraoui, piłkarze Ajaksu, którzy obchodzą ramadan, zbiegli do linii bocznej boiska i dostali żele energetyczne. Był to ich pierwszy posiłek w dniu meczu z Tottenhamem. Obaj piłkarze obchodzą ramadan i przestrzegają postu od świtu do zachodu słońca.

Noussair Mazraoui z żelem energetycznymNoussair Mazraoui z żelem energetycznym Twitter/Screen

Obaj zawodnicy – Hakim Ziyech i Noussair Mazraoui – poinformowali klub i trenera, że w czasie ramadanu będą przestrzegać jego zasad. „La Gazzetta dello Sport” poinformowała, że Erik ten Hag nie miał nic przeciwko. W 2014 roku Mohamed Salah, piłkarz Liverpoolu, ujawnił, jak trudno być profesjonalnym piłkarzem w trakcie ramadanu. – Mieliśmy dwie sesje treningowe każdego dnia, było gorąco, a ja grałem w każdym meczu. A nie byłem w stanie pić wody do 21.30 – przyznał Salah.

Ajax prowadził z Tottenhamem 2:0 w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów, ale przegrał 2:3 i odpadł z Champions League. Do wielkiego finału w Madrycie awansował zespół Mauricio Pochettino. Zagra w nim z Liverpoolem, który w półfinale wyeliminował Barcelonę.


Czytaj więcej…

Piłkarze Ajaksu obchodzą ramadan i pierwszy posiłek dnia zjedli …

Hakim Ziyech i Noussair Mazraoui, piłkarze Ajaksu, którzy obchodzą ramadan, poczekali na zachód słońca i dopiero w 22. minucie meczu z Tottenhamem podbiegli do linii bocznej po żele energetyczne. Obaj piłkarze poszczą od świtu do zachodu słońca.

Źródło: Sport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *