Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa – 6/7 kwietnia …

Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 6/7 kwietnia ...

Linki do relacji na żywo

Wyniki 22. kolejki 3. ligi – grupa II [6/7 kwietnia 2019]
Wyniki 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [6/7 kwietnia 2019]
Wyniki 19. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa I [6 kwietnia 2019]
Wyniki 19. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa II [6/7 kwietnia 2019]
Wyniki meczów A klasy w województwie kujawsko-pomorskim[6/7 kwietnia 2019]

Obsada sędziowska

3. liga, grupa 2 – 22 kolejka

Sobota
Górnik Konin – Bałtyk Gdynia
16 – Dawid Błażejczyk

Chemik Moderator Bydgoszcz – Bałtyk Koszalin
16 – Kacper Kendzia

Gwardia Koszalin – KP Starogard Gdański
16:00 – Dariusz Drozd

Wierzyca Decka – Pelplin Radunia Stężyca
17 – Mateusz Bieszke

Niedziela
Pogoń II Szczecin – Mieszko Gniezno
11 – Mateusz Tarnawski

Świt Szczecin – Kotwica Kołobrzeg
16 – Łukasz Chodnicki

Polonia Środa Wlkp. – Sokół Kleczew
16 – Dawid Maciejewski

KKS Lech II Poznań – KKS Włókniarz 1925 Kalisz
19:00 – Karol Arys

4. liga kujawsko-pomorska – 21 kolejka

Sobota
Włocłavia Włocławek – Unia Janikowo
13 – Łukasz Bania

Sparta Brodnica – BKS Bydgoszcz
14 – Andrzej Sobieszczyk

Unia Gniewkowo – Polonia Bydgoszcz
16 – Łukasz Boiński

Pogoń Mogilno – Lech Rypin
16 – Sławomir Winiecki

Wisła Nowe – Kuajwianka Izbica Kujawska
16 – Krzysztof Kanclerz

Pomorzanin Toruń – Chełminianka Chełmno
16 – Łukasz Zasada

Legia Chełmża – Orlęta Aleksandrów Kujawski
16 – Rafał Kosek

Niedziela
Cuiavia Inowocław – Unia Drobex Solec Kujawski
12 – Damian Dorn

Kujawiak Lumac Kowal – Notecianka Pakość
16 – Adrian Sławkowski

Wideo – tak padły bramki Kujawianka Izbica Kujawska – Włocłavia Włocławek 1:1. Oleg Tabaka (52, karny) – Tomasz Szablewski (55, wolny)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I – 19. kolejka

Cyklon Kończewice – Radzynianka Radzyń Chełmiński
15 – Radosław Kaczorowski

Sportis Łochowo – Sokół Radomin
16 – Łukasz Damski

Naprzód Jabłonowo – Flisak Złotoria
16 – Radosław Papierowski

Victoria Lisewo – Start Pruszcz
16 – Paweł Sarnowski

Grom Więcbork – Pomorzanin Serock
17 – Dominik Pruss

Unia Wąbrzeźno – Promień Kowalewo
17 – Patryk Gryckiewicz

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II – – 19. kolejka

Łokietek Brześć Kujawski – Zdrój Ciechocinek
11 – Karol Rolewicz

Start Radziejów – Wisła Dobrzyń
11 – Szymon Lewandowski

KS Brzoza – Noteć Łabiszyn
11 – Daniel Mateusiak

LTP Lubanie – Kujawianka Strzelno
14 – Maciej Lanckowski

Szubinianka Szubin – Lubienianka Lubień Kujawski
16 – Piotr Kośmider

Gopło Kruszwica – GS Baruchowo
16 – Jerzy Rolbiecki

Piast Złotniki Kujawskie – Orzeł Agropol Służewo
16 – Marcin Nowakowski

Goplania Inowrocław – Lider Włocławek
16 – Rafał Wółkiewicz

16. kolejka – A klasa Bydgoszcz, grupa I

Sobota
Victoria Koronowo – Rawys Raciąż
14 – Adam Drozdek

Krajna Sępólno Krajeńskie – Fala Świekatowo
15:00 – Piotr Mirż

GLKS Dobrcz – Victoria Niemcz
15 – Piotr Siewierski

GLKS Osielsko Żołędowo – Tucholanka Tuchola
16 – Jan Wilczewski

Dąb Potulice – LKS Dąbrowa Chełmińska
16 – Marcin Modry

Kamionka Kamień Krajeński – Grom Osie
16.30 – Mikołaj Kamzelewski

Niedziela
Start Warlubie – Wda II/Tor Świecie
15 – Michał Chrzanowski

16. kolejka – A klasa Bydgoszcz grupa II

Sobota
Zootechnik Kołuda Wielka – Noteć Gębice
11 – Edward Przybysz

Mikrus Szadłowice – Sparta Janowiec Wielkopolski
16 – Michał Chrzanowski

Pałuczanka Żnin – Znicz Rojewo
16 – Jacek Siwa

Piast Kołodziejewo – Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
16 – Waldemar Andrzejewski

Zagłębie Piechcin – Spójnia Białe Błota
16 – Jakub Najdowski

BOSiR Barcin – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
16 – Mirosław Oparczyk

Niedziela
Burza Nowa Wieś Wielka – Victoria Kołaczkowo
13 – Tomasz Szpunar

18. kolejka – grupa Toruń

Sobota
Drwęca Golub-Dobrzyń – Victoria Czernikowo
11 – Maciej Ardanowski

Stal Grudziądz – LZS Świedziebnia
15 – Robert Pasek

Wojownik Wabcz – Olimpia II Grudziądz
16 – Jarosław Gryckiewicz

Węgrowianka Węgrowo – Gwiazda Starogród
16:30 – Mateusz Wróblewski

LZS Bobrowo – Pogrom Zbójno
16 – Piotr Wysocki

Niedziela
Orzeł Głogowo – Unislavia Unisła
11:30 – Bartosz Różański

Zamek Zamek Bierzgłowski – Pomowiec Kijewo Królewskie
12 – Krzysztof Kaczmarek

Elana II Toruń – Legia Osiek
15:30 – Marek Semrau

11. kolejka – A klasa grupa I Włocławek

Sobota
Zjednoczeni Piotrków Kujawski – Ziemowit Osięciny
12:50 – Filip Krzywicki

Sadownik Waganiec – Tęcza Topólka
16 – Łukasz Woźniak

Unia Choceń – Start Stawki
16 – Adam Kraśnicki

Piast Bądkowo – Kujawy Kozy
16 – Tomasz Perliński

Wzgórze Raciążek – MGKS Lubraniec
17 – Szymon Osieczak

14. kolejka – A klasa grupa II Włocławek

Sobota
Wiślanin Bobrowniki – Skompensis Skępe
16 – Jarosław Barczak

Grot Kowalki – Victoria Smólnik
16 – Mariusz Pyszorski

Niedziela
Tłuchovia Tłuchowo – Skrwa Skrwilno
11 – Mateusz Rybicki

Wicher Wielgie – Kujawiak Kruszyn
15, Tłuchowo – Damian Ruczewski

Orion Popowo – Mień Lipno
16 – Rafał Jankowski


Czytaj więcej…

Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa – 6/7 kwietnia …

Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy w weekend 6/7 kwietnia 2019. Linki do relacji na żywo. Wyniki 22. kolejki 3. ligi – grupa II [6/7 kwietnia 2019] · Wyniki 21. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej …

Źródło: Lipno NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *