Pierwsza porażka “Czerwonych Diabłów”. Crystal Palace lepsze na …

Premier League. Manchester UnitedCrystal Palace. Marcin Gortat …

Niespodziewana porażka Manchesteru United z Crystal Palace (wynik 1:2) w Premier League wywołała złość sympatyków Czerwonych Diabłów. Na sensacyjny wynik sobotniego meczu (więcej TUTAJ) na Old Trafford jako jeden z pierwszych zareagował.

Źródło: WP SportoweFakty

Liga angielska – 3. kolejka Premier League: Manchester United

Od pierwszych minut drużyna Man United zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Crystal Palace (”Orły”) była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez zespół Crystal …

Źródło: Interia

Kibice Manchesteru United po raz kolejny zostali sprowadzeni na ziemię przez swoich piłkarzy. “Czerwone Diabły”, mimo że przez cały mecz przeważały zdecydowanie nad rywalem, po indywidualnych błędach w defensywie oraz nieskuteczności w …

Źródło: ManUtd.pl

Oceny pomeczowe: Manchester United 1:2 Crystal Palace

Manchester United nie może zaliczyć sobotniego starcia do udanych. Tylko 2 graczy Czerwonych Diabłów odnotowało naprawdę dobre występy. To okazało się zbyt mało, aby zdobyć punkty w meczu przeciwko Crystal Palace na własnym stadionie.

Źródło: DevilPage.pl

Sensacyjna porażka Manchesteru United! Zmarnowana jedenastka …

Manchester United przegrał u siebie z Crystal Palace Londyn 1:2 (0:1) w sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Old Trafford pierwszego gola dla "Orłów" zdobył niespełna kwadrans przed przerwą Jordan Ayew.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)