Piątkowe premiery w Radiu ZET: Sarsa, Ed Sheeran & Justin Bieber …

Pochettino: Pierwsza połowa była niesprawiedliwa

Punktualnie o godzinie 11.00 pojawiła się w naszym studiu Sarsa. Odwiedziła program Daniela Dyka "Byle do piątku" w jednym, konkretnym celu – aby słuchacze RMF FM premierowo odsłuchali jej najnowszego singla "Tęskno mi". A jedna osoba dostała nawet możliwość, aby ocenić piosenkę!

Sarsa z pomocą Daniela Dyka określiła, kogo szuka do tego specjalnego zadania.

Chłopak (…). Względny szatyn. (…) Może ma coś skórzanego, jest w pracy – niech to będzie pracujący mężczyzna – powiedziała.

Udało się. Zgłosiło się do nas wielu mężczyzn, jednak wybraliśmy chyba największego fana Sarsy – Rafała.

Witam serdecznie. Jestem w pracy, aczkolwiek nie w takiej zawodowej. Na ogródku działkowym. (…) Jest skórzany portfel i na pewno kurtka skórzana jest – powiedział.

Sarsa dała także Rafałowi kilka wskazówek:

Jakbyś mógł dosłyszeć to moje przesłanie. To jest utwór o utraconej miłości z dzieciństwa. To jest utwór bardzo sentymentalny, melancholijny. Wielu jest takich jak ja, którzy mieli taką swoją pierwszą miłość i te drogi gdzieś się rozeszły… A czasami się wspomina… – powiedziała.

No… Wszyscy zasłuchaliśmy się w najnowszym singlu Sarsy. A Rafał tak ocenił ten utwór:

Piosenka bardzo bajeczna – jak każda inna Sarsy. Będę przy swoim zdaniu, że możemy żałować, ale powinniśmy pójść do przodu.

"Tęskno mi" to trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Sarsy pod tytułem "Zakryj". Już teraz krążek jest jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku!

Artystka zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami "Zakryj", "Carmen" i "Tęskno mi", będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną, organiczną aranżacją. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

Sama artystka o trzecim albumie mówi:

Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach, czy znakach.. dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m. in. namalowane przeze mnie obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów. Jeżeli chodzi o klipy – nie tworzyłam wyreżyserowanych historii. Słowa i tekst każdego singla widzę i wyrażam w kolorach, symbolach, gestach. W ten sposób chcę zwrócić uwagę na różne warstwy moich kompozycji.

Muzyka i słowa: Sarsa, Paweł Smakulski


Czytaj więcej…

Premierowo w RMF FM singiel Sarsy "Tęskno mi"! Posłuchajcie

Punktualnie o godzinie 11.00 pojawiła się w naszym studiu Sarsa. Odwiedziła program Daniela Dyka "Byle do piątku" w jednym, konkretnym celu – aby słuchacze RMF FM premierowo odsłuchali jej najnowszego singla "Tęskno mi". A jedna osoba dostała …

Źródło: RMF FM

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Sarsa, Ed Sheeran & Justin Bieber …

W piątek na antenie Radia ZET nie zabraknie gorących premier muzycznych. W trakcie programu "Siła Muzyki" usłyszymy m.in. nowy singiel Sarsy, która pojawi się na żywo w naszym radiu. Nie zabraknie też nowości od Alvaro Solera oraz Eda Sheerana i …

Źródło: Radio ZET

Ed Sheeran & Justin Bieber, Alvaro Soler, Sarsa i inni w New Music …

10 maja 2019, to dzień, na który najbardziej czekali fani Eda Sheerana i Justina Biebera. Przyjaciele nawiązali ponownie współprace, a jej efektem jest bujający utwór I Don't Care! Temperaturę z pewnością podniesie również nowy kawałek Alvaro Solera!

Źródło: Radio Eska

Sarsa – „Tęskno mi”: trzeci singiel zapowiadający album „Zakryj”

Sarsa zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami „Zakryj”, „Carmen” i „Tęskno mi”, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną, organiczną aranżacją. Produkcje muzyczne oraz styl Sarsy wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

Źródło: MUZOTAKT

Premiera: Sarsa – „Tęskno Mi”

Artystka zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo osobliwymi singlami „Zakryj”, „Carmen” i najnowszym „Tęskno Mi”, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną, organiczną aranżacją. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle …

Źródło: Vajbs.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *