Paulina Młynarska oskarża Wajdę: miałam 14 lat, kiedy zmusił mnie …

Paulina Młynarska oskarża Wajdę: miałam 14 lat, kiedy zmusił mnie ...

Paulina Młynarska opublikowała felieton, w którym odniosła się do głośnego filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”. Dziennikarka opowiedziała przy okazji o sytuacji, jaka miała miejsce na planie filmu reżyserowanego przez Andrzeja Wajdę.

Premiera filmu Tomasza Sekielskiego wywołała ogromne poruszenie w przestrzeni publicznej. Film w ciągu kilku dni uzyskał 11 mln wyświetleń na YouTube. Dokument jest szeroko komentowany przez ludzi Kościoła oraz publicystów i dziennikarzy. Głos w sprawie zabrała m.in. Paulina Młynarska, która przy okazji podzieliła się swoją trudną historią.

Dziennikarka w felietonie pt. „Czym się różni pedofil świecki od duchownego?” formułuje mocne oskarżenia pod adresem nieżyjącego reżysera – Andrzeja Wajdy.

„[…] miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu „Kronika wypadków miłosnych” zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie” – pisze Młynarska.

Przyznaje, że nie wie i nie rozumie dlaczego do tej sceny nie zatrudniono dublerki. „Mogę się tylko domyślać, że była to jakaś popaprana wizja artystyczna gościa, który był zapewne przekonany, że skoro jest ważny, sławny i wszyscy się do niego modlą, to mu po prostu wolno” – dodaje.

Młynarska zwraca uwagę, że żadna z osób pracujących wówczas na planie nie zareagowała, nie zaprotestowała przeciwko takiemu postępowaniu z dzieckiem. „Dlaczego nikt, w kilkudziesięcioosobowej ekipie złożonej z dorosłych ludzi, nie zaprotestował? Dlaczego nikt nie powiedział: ‚Chwila, co wy wyprawiacie? To przecież jest dziecko! Nie można tak po prostu odurzyć dziecko, rozebrać i zaciągnąć przed kamerę, żeby udawało, że uprawia seks, o którym jeszcze nie ma najmniejszego pojęcia!’” – pisze.

Dziennikarka tłumaczy również, dlaczego opowiedziała swoją historię.

„Piszę o tym, ponieważ jestem jedną z tych osób, które aż do kości rozumieją, jak bardzo nikim jest pojedyncze dziecko, wobec pozbawionego hamulców autorytetu i wszystkich tych, którym ten autorytet jest potrzebny. Którzy od niego zależą, z niego żyją i na bliskości z nim budują swoje kariery. Tak działają wszystkie sitwy świata. Katolickie, artystyczne, naukowe, jakie tylko chcesz” – tłumaczy Paulina Młynarska.

Czytaj także: Ks. Adam Boniecki zabrał głos ws. filmu Sekielskiego

Źródło: onet.pl, dorzeczy.pl


Czytaj więcej…

"Czym się różni pedofil świecki od duchownego?". Paulina

… braci Sekielskich. Temat pedofilii w Kościele skłania niektórych do głębszych refleksji i dzielenia się traumatycznymi przeżyciami. 49-letnia aktorka Paulina Młynarska napisała mocny felieton, w którym wróciła do traumatycznych wydarzeń sprzed lat.

Źródło: naTemat

Aktorka oskarża Wajdę. „Popaprana wizja artystyczna”

„Miałam 14 lat, kiedy zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej” – pisze o zmarłym reżyserze Andrzeju Wajdzie Paulina Młynarska. Aktorka – po obejrzeniu filmu na temat pedofilii w Kościele braci Sekielskich – zdecydowała się …

Źródło: TVP Info

Poważne oskarżenia Młynarskiej pod adresem Wajdy. „Byłam pod …

Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele wywołał lawinę komentarzy. Głos w tej sprawie zabrało wielu polityków oraz kościelnych hierarchów. Swoje stanowisko przedstawiło także wiele gwiazd. W felietonie dla portalu Onet.pl Paulina Młynarska …

Źródło: Wprost.pl

Paulina Młynarska oskarża Wajdę: miałam 14 lat, kiedy zmusił mnie …

Dziennikarka Paulina Młynarska po obejrzeniu "Tylko nie mów nikomu" zdradziła przeżycie z młodości. "Miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu 'Kronika wypadków miłosnych' zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny …

Źródło: Telewizja Republika

Paulina Młynarska oskarża Andrzeja Wajdę

Paulina Młynarska opublikowała felieton, w którym odniosła się do głośnego filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”. Dziennikarka opowiedziała przy okazji o sytuacji, jaka miała miejsce na planie filmu reżyserowanego przez Andrzeja Wajdę.

Źródło: wMeritum.pl

Poważne oskarżenia pod adresem Andrzeja Wajdy. Paulina

Szokujące wyznanie Pauliny Młynarskiej (48 l.)! Dziennikarka w swoim felietonie formułuje poważne zarzuty pod adresem Andrzeja Wajdy (†90 l.) oraz jego współpracowników. Na planie filmu "Kronika wypadków miłosnych" miały dziać się okropne rzeczy.

Źródło: pomponik.pl

Po filmie Sekielskiego Młynarska oskarża Wajdę: "Miałam 14 lat …

Była dzieckiem, gdy na planie filmu Andrzeja Wajdy odurzono ją alkoholem i środkami uspokajającymi, by zagrała odważną i skandalizującą scenę erotyczną w „Kronice wypadków miłosnych”. Dziś dojrzała Paulina Młynarska podkreśla, że wydarzenia …

Źródło: wPolityce.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *