Patricia Kazadi i Marina też są na Coachelli. "Wesołych świąt!" (FOTO)

Patricia Kazadi i Marina też są na Coachelli. "Wesołych świąt!" (FOTO)

Dziś Wielkanoc – czas rodzinnych spotkań i wspólnego biesiadowania przy stole. A także czas Coachelli, czyli chyba najpopularniejszego festiwalu muzycznego na świecie. Z ironią mówi się, że festiwalu stworzonego dla influencerów. Instagram wręcz kipi od perfekcyjnych zdjęć prosto spod charakterystycznego dla Coachelli diabelskiego młynu, a my dzięki temu sprawdziliśmy, która z naszych rodzimych gwiazd postanowiła spędzić święta Wielkanocne w słonecznej Kalifornii. 

Drugi weekend festiwalowego szaleństwa należał do Mariny Łuczenko, Patrici Kazadi oraz Michała Piróga. Co istotne, cała wymieniona przez nas trójka bawiła się na Coachelli razem. A skąd to wiemy? Oczywiście z Instagrama. Bo każdy z nich pochwalił się obszerną relacją. Przyznacie, że wypad do Kalifornii to dość nietypowy sposób na obchodzenie świąt, ale z pewnością wielu marzyłoby o takiej Wielkanocy. 

Jesteście wśród tych osób, które raczej zazdroszczą polskim celebrytom obecności na Coachelli, czy raczej nie rozumiecie szału na ten festiwal? Dajcie znać. 

DH


Czytaj więcej…

Jedni wolą spędzić Wielkanoc w domu, drudzy jednak na Coachelli …

Drugi weekend festiwalowego szaleństwa należał do Mariny Łuczenko, Patrici Kazadi oraz Michała Piróga. Co istotne, cała wymieniona przez nas trójka bawiła się na Coachelli razem. A skąd to wiemy? Oczywiście z Instagrama. Bo każdy z nich pochwalił się …

Źródło: Plotek.pl

Patricia Kazadi i Marina też są na Coachelli. "Wesołych świąt!" (FOTO)

Od kilku lat festiwal Coachella jest najbardziej "cool" miejscem na mapie eventów światowych influencerów. Można odnieść wrażenie, że bardziej od tego, kto występuje na imprezie liczy się sama obecność na nim i – rzecz jasna – odpowiednia stylizacja.

Źródło: Pudelek

Marina Szczęsna wybrała zabawę. Wielkanocy nie spędza z rodziną

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię, na której pozuje ze swoją koleżanką Patricią Kazadi. Gwiazdy pojechały na znany festiwal muzyczny Coachella w Kalifornii. Zarówno Marina, jak i Patricia Kazadi na tę …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *