Parke odepchnął Mańkowskiego podczas ważenia. Emocje wzięły …

El. Euro 2020: Mołdawia - Francja. Trójkolorowi pokażą mistrzowską ...

Na wczorajszej ceremonii oficjalnego ważenia zawodników przed galą KSW 47 w Łodzi bardzo gorąco było podczas prezentacji Borysa Mańkowskiego (19-7-1) i Normana Parke’a (25-6-1). Irlandczyk podczas spojrzenia twarzą w twarz odepchnął Polaka.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Do agresji Irlandczyka, Polak odniósł się w mediach społecznościowych, gdzie zapowiedział rozwiązanie konfliktu już dzisiaj w klatce:

„Popychają się dzieciaki z podstawówki,jutro Ci pokażę jak to załatwiają dorośli.”

Walka wieczoru:
120.2 kg: Phil De Fries vs. Tomasz Narkun – walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej

Karta główna:
120.2 kg: Mariusz Pudzianowski vs. Szymon Kołecki
77.1 kg: Borys Mańkowski vs. Norman Parke
120.2 kg: Satoshi Ishii vs. Fernando Rodrigues
83.9 kg: Damian Janikowski vs. Aleksandar Ilić
65.8 kg: Marcin Wrzosek vs. Krzysztof Klaczek
56.7 kg: Karolina Owczarz vs. Marta Chojnowska
70.3 kg: Maciej Kazieczko vs. Bartłomiej Kopera
61.2kg: Dawid Gralka vs. Paweł Polityło

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 47 to 40 zł.

Na platformie KSWTV.com poza dostępem do transmisji gali na żywo w najwyższej jakości, otrzymujemy także możliwość zajrzenia okiem innych kamer. Mowa o kamerach umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls.

Co więcej, gala dostępna będzie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Zatem można również obejrzeć wszystkie walki ponownie z odtworzenia i przewijać do ulubionych fragmentów. Na platformie KSWTV.com jest również możliwość wyboru komentarza. Dostępne są bowiem dwie wersje językowe – polska oraz angielska.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 47 jest serwis IPLA.tv. Tam również dostęp do imprezy kosztować będzie 40 zł. Serwis nie ma jednak dodatkowych funkcji, które znajdziecie na KSWTV.com. Galę na IPLA.tv mogą obejrzeć wyłącznie ludzie znajdujący się na terenie Polski.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 47 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. By to zrobić należy podążać za instrukcją, która będzie widoczna na ekranie, po przełączeniu na dedykowany kanał lub skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta.

Klienci innych kablówek tj. Vectra, Inea czy UPC również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Gala rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego.


Czytaj więcej…

Norman Parke odepchnął Borysa Mańkowskiego na ważeniu przed …

Na wczorajszej ceremonii oficjalnego ważenia zawodników przed galą KSW 47 w Łodzi bardzo gorąco było podczas prezentacji Borysa Mańkowskiego (19-7-1) i Normana Parke'a (25-6-1). Irlandczyk podczas spojrzenia twarzą w twarz odepchnął Polaka.

Źródło: MMA.pl

Parke odepchnął Mańkowskiego podczas ważenia. Emocje wzięły …

Norman Parke i Borys Mańkowski stanęli naprzeciwko siebie podczas ceremonii ważenia przed sobotnią galą KSW 47 w łódzkiej Atlas Arenie. Emocje wzięły tutaj górę i zawodników musieli rozdzielać włodarze federacji. „Zła krew” – w ten sposób face to …

Źródło: wMeritum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *