Paris Saint-Germain opłakuje Katedrę Notre-Dame

Paris Saint-Germain opłakuje Katedrę Notre-Dame
Newspix / ABACA / Na zdjęciu: piłkarze Paris Saint-Germain

W poniedziałek w godzinach wieczornych zapalił się jeden z symboli Paryża, katedra Notre-Dame. Jak podejrzewają strażacy pożar może mieć związek z pracami renowacyjnymi słynnej budowli – WIĘCEJ TUTAJ.

Klub Paris Saint-Germain na swoim oficjalnym koncie na Twitterze odniósł się do dramatycznych wydarzeń w stolicy Francji. „Straszne sceny. Cathedrale Notre-Dame de Paris, jeden z najpiękniejszych zabytków naszego miasta, w płomieniach. Odwagi dla wszystkich zmobilizowanych do gaszenia tego ognia” – napisano.

 

Większość internautów solidaryzuje się z mieszkańcami Paryża. „Smutek” – to najczęściej powtarzające się słowo w komentarzach. Nie brakuje też szalonych pomysłów, np. sugerujących PSG sprzedaż Neymara i odbudowę Notre-Dame.  

ZOBACZ WIDEO Dziwne zakończenie bójki Lewandowskiego z Comanem. „Było ostro i wszyscy spodziewali się ogromnych kar!”

Los Notre-Dame nie jest obojętny też Brytyjczykom. W poniedziałek telewizja BBC News planowała przeprowadzić transmisję z losowania par 6. rundy rozgrywek pucharowych w rugby, ale wydarzenie to zeszło na drugi plan wobec tego, co wydarzyło się w Paryżu – WIĘCEJ TUTAJ.

Polub

Piłkę Nożną

na Facebooku

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty


Czytaj więcej…

Paris Saint-Germain opłakuje Katedrę Notre-Dame

Images terribles de la Cathédrale Notre-Dame de Paris, l'un des plus beaux monuments de notre ville, en proie aux flammes. Courage à toutes les personnes mobilisées pour éteindre cet incendie. — Paris Saint-Germain (@PSG_inside) 15 kwietnia 2019 …

Źródło: Interia

Pożar Katedry Notre-Dame: "straszne sceny". Dramatyczny wpis …

Klub Paris Saint-Germain na swoim oficjalnym koncie na Twitterze odniósł się do dramatycznych wydarzeń w stolicy Francji. "Straszne sceny. Cathedrale Notre-Dame de Paris, jeden z najpiękniejszych zabytków naszego miasta, w płomieniach. Odwagi dla …

Źródło: WP SportoweFakty

L'Oreal Paris szykuje się do festiwalu w Cannes! Niezwykła …

Lore'al Paris świętuje 22. rocznicę współpracy z festiwalem filmowym w Cannes. Z tej okazji legendarna marka przygotowała specjalną kampanię i inaugurowała ją w Polsce w towarzystwie Grażyny Torbickiej. Jaka idea przyświecała przedsięwzięciu?

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *