Outward – premiera nowej gry RPG. Na czym polega?

Outward - premiera nowej gry RPG. Na czym polega?

Choć zapożycza wiele elementów z klasyki gatunku, Outward jest erpegiem innym niż wszystkie. Jeśli macie ochotę, już dziś możecie się o tym przekonać.

26 marca to dzień, w którym swoją premierę ma kilka ciekawych gier. Jedną z nich jest Outward – klimatyczne RPG z otwartym światem, będące ambitnym projektem studia Nine Dots. Trzy platformy docelowe tego tytułu to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Outward screen

W Outward nie jesteś żadnym superbohaterem – jesteś zwykłym śmiertelnikiem, który musi stawić czoła nie lada wyzwaniom. Zagrożenie czai się za każdym rogiem – to nie tylko potwory, ale też najróżniejsze pułapki, a także nieprzewidywalna pogoda i całkowicie ludzkie problemy, takie jak odwodnienie czy choroby zakaźne. 

O przetrwanie w fantastycznym świecie wykreowanym przez ekipę Nine Dots możemy walczyć w pojedynkę, jak również ze znajomym na podzielonym ekranie. Trybowi kooperacji poświęcony został jeden z ostatnich materiałów wideo opublikowanych na kanale wydawcy, którym jest Deep Silver:

„Wyruszaj na ryzykowne wyprawy i przemierzaj dziewicze tereny, aby dotrzeć do nowych miast. Podejmuj ważne misje i odkrywaj ukryte lochy pełne potężnych przeciwników. Aby przetrwać w pięknym lecz niebezpiecznym świecie Aurai, musisz wykazać się sprytem… i przygotowaniem” – dodaje wydawca. Jesteście zainteresowani? 

Źródło: Deep Silver


Czytaj więcej…

Outward debiutuje na rynku – ambitne RPG na PC i konsole

26 marca to dzień, w którym swoją premierę ma kilka ciekawych gier. Jedną z nich jest Outward – klimatyczne RPG z otwartym światem, będące ambitnym projektem studia Nine Dots. Trzy platformy docelowe tego tytułu to komputery osobiste oraz konsole …

Źródło: benchmark.pl

Outward – premiera nowej gry RPG. Na czym polega?

26 marca premierę miało kilkanaście gier. Na rynku pojawiły się między innymi Game of Thrones: Winter is Coming, Final Fantasy VII, Grimshade oraz Skyworld. Zadebiutowała również gra RPG – Outward, która może być wielkim przełomem. Na czym polega …

Źródło: Radio Eska

Premiera Outward – ambitnego survivalowego RPG-a

Na rynku zadebiutowała gra Outward, czyli sandboksowe RPG autorstwa studia Nine Dots. Produkcja trafiła równocześnie na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na żadnej z tych platform sprzętowych nie przygotowano polskiej wersji językowej.

Źródło: gry-online.pl

Dziś premiera Outward – Day One Edition na PC, PS4 oraz Xbox One!

Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu fanom takich klasyków jak Gothic, na graczy będą czekały wyjątkowe przygody, jednak z nutą nostalgii nawiązującej do ever greenów z gatunku RPG. W Outward czeka na graczy sandboksowy, otwarty świat, który …

Źródło: izakTV

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *